Українські військові відпрацювали по позиціях окупантів у зоні активних бойових дій, якраз тоді як рашистів залучили до зйомок для російської пропаганди. Сюжет показали в "Известиях", передають Патріоти України.
Кремлівські телевізійники знімали для ролика роботу "Солнцепека", яким Шойгу і Путін дуже пишаються. Пропагандист на камеру розхвалював потужності машини, розповідаючи про "руйнівний термобаричний ефект" випущених ракет: "Це 100% деморалізаційна, дуже потужна така історія поєднання "пряника" у вигляді інформаційної роботи за допомогою гучномовців і такого "батога"...".
Але кореспондент "Известий" не договорив - якраз в цей момент ЗСУ вдарили по позиціях російських військ. В результаті українські захисники вдарили прицільним вогнем по "Солнцепеку". На місці, де була розміщена техніка, утворився густий стовп диму.
Команді пропагандистів разом з російськими військовими довелося ховатися в кущах. "Щойно українська артилерія відпрацювала по нашому району. Ну, цього слід було очікувати... Швиденько вантажимося і їдемо", - відповів пропагандист.
У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...
На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...