Українські військові відпрацювали по позиціях окупантів у зоні активних бойових дій, якраз тоді як рашистів залучили до зйомок для російської пропаганди. Сюжет показали в "Известиях", передають Патріоти України.
Кремлівські телевізійники знімали для ролика роботу "Солнцепека", яким Шойгу і Путін дуже пишаються. Пропагандист на камеру розхвалював потужності машини, розповідаючи про "руйнівний термобаричний ефект" випущених ракет: "Це 100% деморалізаційна, дуже потужна така історія поєднання "пряника" у вигляді інформаційної роботи за допомогою гучномовців і такого "батога"...".
Але кореспондент "Известий" не договорив - якраз в цей момент ЗСУ вдарили по позиціях російських військ. В результаті українські захисники вдарили прицільним вогнем по "Солнцепеку". На місці, де була розміщена техніка, утворився густий стовп диму.
Команді пропагандистів разом з російськими військовими довелося ховатися в кущах. "Щойно українська артилерія відпрацювала по нашому району. Ну, цього слід було очікувати... Швиденько вантажимося і їдемо", - відповів пропагандист.
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...