Українські військові відпрацювали по позиціях окупантів у зоні активних бойових дій, якраз тоді як рашистів залучили до зйомок для російської пропаганди. Сюжет показали в "Известиях", передають Патріоти України.
Кремлівські телевізійники знімали для ролика роботу "Солнцепека", яким Шойгу і Путін дуже пишаються. Пропагандист на камеру розхвалював потужності машини, розповідаючи про "руйнівний термобаричний ефект" випущених ракет: "Це 100% деморалізаційна, дуже потужна така історія поєднання "пряника" у вигляді інформаційної роботи за допомогою гучномовців і такого "батога"...".
Але кореспондент "Известий" не договорив - якраз в цей момент ЗСУ вдарили по позиціях російських військ. В результаті українські захисники вдарили прицільним вогнем по "Солнцепеку". На місці, де була розміщена техніка, утворився густий стовп диму.
Команді пропагандистів разом з російськими військовими довелося ховатися в кущах. "Щойно українська артилерія відпрацювала по нашому району. Ну, цього слід було очікувати... Швиденько вантажимося і їдемо", - відповів пропагандист.
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....