Українські військові відпрацювали по позиціях окупантів у зоні активних бойових дій, якраз тоді як рашистів залучили до зйомок для російської пропаганди. Сюжет показали в "Известиях", передають Патріоти України.
Кремлівські телевізійники знімали для ролика роботу "Солнцепека", яким Шойгу і Путін дуже пишаються. Пропагандист на камеру розхвалював потужності машини, розповідаючи про "руйнівний термобаричний ефект" випущених ракет: "Це 100% деморалізаційна, дуже потужна така історія поєднання "пряника" у вигляді інформаційної роботи за допомогою гучномовців і такого "батога"...".
Але кореспондент "Известий" не договорив - якраз в цей момент ЗСУ вдарили по позиціях російських військ. В результаті українські захисники вдарили прицільним вогнем по "Солнцепеку". На місці, де була розміщена техніка, утворився густий стовп диму.
Команді пропагандистів разом з російськими військовими довелося ховатися в кущах. "Щойно українська артилерія відпрацювала по нашому району. Ну, цього слід було очікувати... Швиденько вантажимося і їдемо", - відповів пропагандист.
У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...
Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...