Кадиров кинув виклик Путіну: ISW оцінив гучну заяву лідера Чечні

Кадиров Путін

Лідер Рамзан Кадиров надалі намагається відзначитися в інформаційному просторі Росії, порушуючи загальноприйняті межі між головами суб'єктів (регіонів) країни і президентом Володимиром Путіним. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України.

Аналітики звернули увагу на заяву чеченського лідера під час відеоконференції щодо оновлення парку громадського транспорту у російських регіонах. Так, Кадиров публічно запросив Путіна відвідати Чечню. Очільник республіки сказав, що чеченські старійшини "лаяли" його за те, що президент РФ давно не був у Чечні.

Путін не відповів прямо на запрошення Кадирова, а лише подякував йому та чеченському народу за їхню важку роботу у відновленні республіки.

В Інституті вважають, що таке публічне запрошення Путіна, який не відвідував Чечню від 2011 року, ставить російського диктатора у скрутне становище, адже він або ігнорує запрошення та ризикує поставитися до Кадирова зневажливо, або приймає запрошення та ризикує мати такий вигляд, ніби він піддається тиску чеченського лідера.

"Цей прихований завуальований виклик Путіну на публічному форумі є незвичайним і є явною спробою інформаційного позерства з боку Кадирова, який нещодавно намагався врівноважити очевидне бажання заслужити прихильність Путіна, водночас звертаючись до власних чеченських виборців", – йдеться в повідомленні ISW.

Міжнародний Червоний Хрест призупинив членство Білорусі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:54

Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у п'ятницю, 1 грудня, призупинив членство білоруського представництва. Про це повідомила пресслужба міжнародного Червоного Хреста (МФТЧХіЧП), передають Патріоти України. "Призупинення є результатом...

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...