Кадиров заявив, що готовий відправити своїх солдат на Бєлгородщину для "ліквідації українських ДРГ"

Глава Чечні (РФ) Рамзан Кадиров заявив, що готовий направити до Бєлгородської області свої підрозділи. Про це він у неділю, 5 червня написав у своєму Telegram-каналі.

На його думку, це було б "хорошим рішенням".

"Загалом кількість чеченських бійців у батальйонах та полках силових та військових структур перевищує 70 тисяч осіб. Це цілих три армії! Усі підрозділи пройшли підготовку у Російському університеті спецназу. Оснащені новітньою технікою, навчені, екіпіровані безвідмовною зброєю та готові виконати будь-який наказ верховного головнокомандувача", - заявив Кадиров.

Кадиров додав, що його бійці "з військовим і антитерористичним досвідом" готові виконувати будь-який наказ президента РФ Володимира Путіна.

Раніше Рамзан Кадиров відреагував на удар БПЛА по Москві, пообіцявши "помсту у повному розумінні слова".

РФ нічого протиставити: Дикий пояснив, як Україні вдалося атакувати окупантів у Криму ракетами на 280 км

неділя, 1 жовтень 2023, 17:56

Українські військовослужбовці успішно пристосувалися до використання крилатих ракет Storm Shadow та SCALP. Підтвердженням цього є удари по об'єктах росіян у тимчасово окупованому Криму. Однак спочатку захисникам України довелося знищити протиповітряну ...

РФ готується до затяжної війни і збільшує витрати з держбюджету на оборону, - розвідка Британії

неділя, 1 жовтень 2023, 17:50

Кремль 2024 року збирається спрямувати на війну 30% загальних видатків держбюджету. Росія готується до багаторічної війни проти України. Про це йдеться у щоденному звіті Міністерства оборони Великої Британії, передають Патріоти України. "Документи, ...