"Как страшно жить!": Москва істерить через "війська НАТО" під Харковом

Московські пропагандисти, щоб приховати очевидну слабкість армії РФ, заявили, що Вовчанськ (місто в Чугуївському районі Харківської області) "нібито зайняли війська НАТО", передають Патріоти України.

Відповідні скріншоти публікацій пропагандистів опублікував у своєму Telegram-каналі блогер та офіцер ЗСУ Анатолій Штефан ("Штірліц").

Один і той же текст про "НАТО у Вовчанську" практично одночасно опублікували багато пропагандистських каналів у Telegram. Російські "воєнкори", які щодня пишуть про війну в Україні, також активно просувають цю маячню. Вони стверджують, що "війська НАТО" зайшли не лише у Вовчанськ, а й у Козачу Лопань. Українських військових нібито у цих містах практично немає, там лише "англомовні".

"Вовчанськ зайняли війська НАТО. Саме так і ніяк інакше. Пишуть звідти, що українських нацистів у місті практично немає. Багато чорношкірих та англомовних. Така сама ситуація у Козачій Лопані", - пишуть пропагандисти.

Проте чергову маячню пропагандистів легко спростовує фото українських воїнів на тлі українського прапора над адміністративною будівлею Вовчанська.

"Шах і мат", - підписав знімок Штефан.

Росія готує масштабну ІПСО: ГУР Міноборони попереджає українців про "вкиди" у вітчизняних та західних ЗМІ

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:27

Російські спецслужби готують дискредитаційну кампанію військовополітичного керівництва України. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, передають Патріоти України. "Відомо, що найближчим часом буде запущено широку інформацій...

Канада і Данія будуть проти?: Путін вирішив розширити кордони Російської Федерації і скликав Радбез

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:14

У п’ятницю, 27 січня, російський президент Володимир Путін скликав Раду безпеки РФ для обговорення претензій щодо розширення меж свого континентального шельфу в Північному Льодовитому океані. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. Ще у ...