"Какая разница?!": Зеленський почав нагороджувати за заслуги духовних князів Московської церкви

Заслугами зокрема митрополита митрополита Мукачівського і Ужгородського перед державою Зеленський чомусь вважає розбудову московської єпархії Закарпаття. Яка користь від цього українській державності, в указі Банкової не уточнюється

Президент України Володимир Зеленський нагородив орденами "За заслуги" ІІ ступеня митрополита Московської церкви Феодора, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Главком".

Під час робочої поїздки на Закарпаття Зеленський побував у Свято-Миколаївській церкві в Ужгороді, де вручив орден "За заслуги" ІІ ступеня митрополиту Мукачівському і Ужгородському Української православної церкви Московського патріархату Феодору, присвоєний указом Президента від 21 серпня 2020 року.

"Митрополит Феодор сприяв розширенню структури єпархії та зміцненню кадрового потенціалу. Нині єпархія налічує 358 релігійних громад, 304 священнослужителів, 15 монастирів та чотири релігійні братства. В Ужгороді діє Духовна академія імені св. Кирила і Мефодія", - зазначається на сайті президента.

Нагадаємо, парламент попереднього скликання ухвалив закон, який передбачає, що релігійна організація, яка має центр в іншій країні, повинна у своїй назві вказати цей факт. Церква Московського патріархату в Україні досі не виконала цей закон, хоча терміни сплили ще минулого року.

На питання журналістів про це порушення, перший заступник голови Офісу президента зазначив, що УПЦ (МП), яка давно мала б змінити назву, не має цього робити, бо, на його думку, це тиск на релігійну організацію.

"Закон цей оскаржується в суді, наскільки я знаю", – сказав Трофімов.

Тим не менш, поки немає рішення суду, закон залишається в силі, поки немає рішенням суду про його скасування.

З архіву ПУ. Тер носа і ховався за колоною: Тищенка "засікли" в Раді за дивним заняттям (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 17:00

Після візиту до "куточка Добкіна" нардеп намагався голосувати із виключеною системою. У Раді помітили Миколу Тищенка, який належить до партії "Слуга народу", за дивними заняттями, передають Патріоти України. Поведінка депутата було, м'яко кажучи, незви...

Несподівано: Одного з кандидатів в мери Слов'янська зняли за день до голосування

субота, 24 жовтень 2020, 16:58

В ОПЗЖ заявили, що дізналися, нібито Павло Придворов безпосередньо пов'язаний із криміналом. Політична партія "Опозиційна платформа – За життя" направила до Слов'янської міської територіальної виборчої комісії звернення про скасування реєстрації кандид...