"КамАЗи окупантів горять, наче папір": Офіцер НГУ розповів про ситуацію на фронті у Донецькій області

Керівник підрозділу національної гвардії Дніпро-1 Юрій Береза розповів, що на фронті у Донецькій області через особливості місцевості і погодні умови наразі здебільшого тривають артилерійські дуелі, повідомляють Патріоти України.

«Якби ви бачили цих вгодованих лисиць, які бігають по передовій, то ви були б здивовані. А це все пов’язано з великою кількістю біології, яку вони споживають досить активно. Хочу підкреслити, що сили оборони України досить успішні і в Бахмуті, і в Майорську, і в Авдіївці - по усій цій лінії сили захисту дуже вдало використовують артилерію», — зазначив Береза.

Від ударів HIMARSами, за словами військового, камази окупантів горять наче папір. «Досить відчутно, що вони досить багато шлють особовий склад під кулеметами. Позаду їм у спину стріляють свої ж кулемети, вони тоді біжать, знищуємо ми їх. <...> „Чмобіків“ не жалкують, за ними ніхто не плаче, їх ніхто не жаліє. Їх використовують як піхотне „м'ясо“», — додав Береза.

Джерело: НВ

У сім'ї арештованого Богуслаєва знайшли елітну нерухомість на Лазурному березі, - журналістське розслідування

понеділок, 28 листопад 2022, 20:54

У сім'ї затриманого Службою безпеки України В'ячеслава Богуслаєва виявили елітну нерухомість у Франції. Так, син колишнього керівника АТ "Мотор Січ" виявився бенефіціаром французьких компаній, на які зареєстровано майно на Лазурному березі вартістю бли...

В окупантів великі проблеми: На Запоріжжі ЗСУ пошкодили міст, яким росіяни доставляли боєприпаси, - Генштаб

понеділок, 28 листопад 2022, 20:42

Сили оборони України пошкодили залізничний міст поблизу Старобогданівки Запорізької області. Окупанти використовували його для доставки озброєння та військової техніки. Про це йдеться в оперативному зведенні Генерального штабу Збройних сил України, опр...