Керівник підрозділу національної гвардії Дніпро-1 Юрій Береза розповів, що на фронті у Донецькій області через особливості місцевості і погодні умови наразі здебільшого тривають артилерійські дуелі, повідомляють Патріоти України.
«Якби ви бачили цих вгодованих лисиць, які бігають по передовій, то ви були б здивовані. А це все пов’язано з великою кількістю біології, яку вони споживають досить активно. Хочу підкреслити, що сили оборони України досить успішні і в Бахмуті, і в Майорську, і в Авдіївці - по усій цій лінії сили захисту дуже вдало використовують артилерію», — зазначив Береза.
Від ударів HIMARSами, за словами військового, камази окупантів горять наче папір. «Досить відчутно, що вони досить багато шлють особовий склад під кулеметами. Позаду їм у спину стріляють свої ж кулемети, вони тоді біжать, знищуємо ми їх. <...> „Чмобіків“ не жалкують, за ними ніхто не плаче, їх ніхто не жаліє. Їх використовують як піхотне „м'ясо“», — додав Береза.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...