Керівник підрозділу національної гвардії Дніпро-1 Юрій Береза розповів, що на фронті у Донецькій області через особливості місцевості і погодні умови наразі здебільшого тривають артилерійські дуелі, повідомляють Патріоти України.
«Якби ви бачили цих вгодованих лисиць, які бігають по передовій, то ви були б здивовані. А це все пов’язано з великою кількістю біології, яку вони споживають досить активно. Хочу підкреслити, що сили оборони України досить успішні і в Бахмуті, і в Майорську, і в Авдіївці - по усій цій лінії сили захисту дуже вдало використовують артилерію», — зазначив Береза.
Від ударів HIMARSами, за словами військового, камази окупантів горять наче папір. «Досить відчутно, що вони досить багато шлють особовий склад під кулеметами. Позаду їм у спину стріляють свої ж кулемети, вони тоді біжать, знищуємо ми їх. <...> „Чмобіків“ не жалкують, за ними ніхто не плаче, їх ніхто не жаліє. Їх використовують як піхотне „м'ясо“», — додав Береза.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...