"КамАЗи окупантів горять, наче папір": Офіцер НГУ розповів про ситуацію на фронті у Донецькій області

Керівник підрозділу національної гвардії Дніпро-1 Юрій Береза розповів, що на фронті у Донецькій області через особливості місцевості і погодні умови наразі здебільшого тривають артилерійські дуелі, повідомляють Патріоти України.

«Якби ви бачили цих вгодованих лисиць, які бігають по передовій, то ви були б здивовані. А це все пов’язано з великою кількістю біології, яку вони споживають досить активно. Хочу підкреслити, що сили оборони України досить успішні і в Бахмуті, і в Майорську, і в Авдіївці - по усій цій лінії сили захисту дуже вдало використовують артилерію», — зазначив Береза.

Від ударів HIMARSами, за словами військового, камази окупантів горять наче папір. «Досить відчутно, що вони досить багато шлють особовий склад під кулеметами. Позаду їм у спину стріляють свої ж кулемети, вони тоді біжать, знищуємо ми їх. <...> „Чмобіків“ не жалкують, за ними ніхто не плаче, їх ніхто не жаліє. Їх використовують як піхотне „м'ясо“», — додав Береза.

Джерело: НВ

Європарламент проголосував за збільшення виробництва боєприпасів для України

четвер, 1 червень 2023, 19:05

За словами Жозепа Борреля, станом на наразі держави Євросоюзу надали Україні 220 000 артилерійських боєприпасів і 1300 ракет. У четвер Європарламент підтримав законопроєкт про збільшення європейського виробництва боєприпасів і ракет. . Європейська к...

Росія у травні втратила в війні проти України 17 тис. військових і побила кілька "рекордів"

четвер, 1 червень 2023, 18:52

За травень 2023 року на українському фронті окупаційна армія РФ втратила близько 17 410 військових і побила кілька "рекордів" за кількістю втраченої техніки. В останній місяць весни ЗСУ позбавили ворога приблизно 2,2 тис. одиниць бронемашин, танків, ар...