Канада передумала надсилати додаткові війська в Україну задля стримування російського вторгнення. Начальник штабу оборони країни пояснив свою мотивацію

Резніков під час зустрічі з начальником штабу оборони ЗС Канади Вейном Ейром, кількома днями тому

Канада не планує надсилати в Україну додаткові війська на тлі інформації про можливе вторгнення російських військ. Розширення присутності НАТО в Україні може спровокувати, а не утримати президента РФ Володимира Путіна, вважає начальник штабу оборони Канади Вейн Ейрі, пише The Globe and Mail, зазначають Патріоти України.

Буквально минулого тижня стало відомо, що Канада розглядає можливість демонстрації підтримки України на тлі стягування до її кордонів російських військ шляхом відправлення чи додаткових військ для підтримки своєї місії Unifier за участю 200 солдатів або шляхом виходу канадського військового корабля до Чорного моря.

Проте Вейн Ейр повідомив, що він стурбований тим, що будь-яка нова військова підтримка України може загострити ситуацію.

Путін нещодавно заявив, що будь-яке розширення присутності військ НАТО в країні буде "червоною лінією" для Росії, яка вважає Україну частиною своєї так званої "сфери впливу", пише видання.

"У такому разі дипломатія має відігравати провідну роль. Ми повинні бути дуже обережні з балансом між стримуванням та ескалацією, а також із сприйняттям іншої сторони", - заявив Ейр.

На запитання, чи означає небажання Канади відправити додаткові війська в Україну, що до попереджень Путіна ставляться серйозно, Ейр відповів: "До потенційних супротивників завжди потрібно ставитися серйозно. Війни починалися через можливі прорахунки і раніше протягом всієї історії".

Ніякої паніки немає? Окупанти в Криму перекопали пляж і звели там фортифікаційні споруди

вівторок, 28 березень 2023, 16:57

Російські окупанти у Криму продовжують підготовку до захисту від контрнаступу Сил оборони України. У селі Нововідрадне поблизу Керчі загарбники перекопали пляж і встановили там фортифікаційні споруди. Про це повідомив у Telegram спікер оперативного ком...

У Кобзона "особливий" гість! На Миколаївщині ЗСУ ліквідували Шойгу із Хакасії, який приїхав вбивати українців

вівторок, 28 березень 2023, 16:44

Українські військові в Миколаївській області ліквідували російського окупанта з прізвищем Шойгу. Про це повідомили у Telegram-каналі "Николаевский Ванек", передають Патріоти України. "На Миколаївщині застрелили Шойгу. Подробиці пізніше", - йшлося у пов...