Канада призупинила діяльність своїх військових інструкторів в Україні

Всього у складі місії близько 200 канадських військових.

Роботу канадських військових інструкторів в Україні припинено через спалах коронавірусу. Про це повідомив телеканал CBC з посиланням на Міноборони Канади, передають Патріоти України.

Всі, хто заразилися знаходяться на карантині, скільки саме людей захворіло, не уточнюється. Всього у складі місії близько 200 канадських військових.

Місія Канади та пандемія

Через поширення коронавірусу тренування військових вже припиняли у квітні 2020 року, тоді велика частина інструкторів повернулася до Канади.

У червні 2020 року канадські інструктори відновили роботу. Вони проводять навчання солдатів і офіцерів української армії на Яворівському полігоні у Львівській області з 2015 року.


НАТО не квапиться зробити крок назустріч Україні: Американський дипломат назвав причину і розповів, чого чекати далі

субота, 15 травень 2021, 23:44

НАТО не квапиться виконувати свою обіцянку про надання Україні та Грузії Плану дій щодо членства в Альянсі, оскільки побоюється спровокувати президента Росії Володимира Путіна. Про це заявив американський дипломат Александр Вершбоу під час Київського б...

"Україна, Європа і США постійно роблять одну й ту саму помилку, коли мова йде про Росію", - Бабченко

субота, 15 травень 2021, 22:59

Захід постійно намагається проаналізувати дії президента Росії Володимира Путіна, зрозуміти його цілі, проте все марно. Військовий журналіст Аркадій Бабченко вважає, що дії Росії на міжнародній арені неможливо раціонально зрозуміти, а завдання президен...