
Генерал-лейтенант у відставці Кіт Дейтон, кандидатуру якого сьогодні розглядав Конгрес США на посаду посла в Україні, згадав у своїй промові українського олігарха Ігоря Коломойського і його медіаресурси в Україні.
Про це у ток-шоу "Ехо України" на телеканалі "Прямий" заявила керівник української служби "Голос Америки" Мирослава Гонгадзе.
"Сьогодні на слуханнях в Конгресі прізвище Коломойського також згадували. Оскільки, коли спитали можливого майбутнього посла США в Україні (розглядається Кіт Дейтон – ред.), що він думає, наскільки Україна просунулася в питаннях реформ, він сказав, що, так, Україна будує інституції, намагається робити реформи, але олігархи й олігархія душать Україну.
І в цьому контексті він згадав Коломойського. Так само йшлося про медіа. Його спитали про стан у медійному просторі. Він сказав, що саме Коломойський володіє великою кількістю медійних засобів в Україні. І новий посол буде пам’ятати і буде фокусуватися на цьому питанні", - розповіла вона.
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...