Кандидат у посли США до Києва розповів Конгресу про головну проблему України

Генерал-лейтенант у відставці Кіт Дейтон, кандидатуру якого сьогодні розглядав Конгрес США на посаду посла в Україні, згадав у своїй промові українського олігарха Ігоря Коломойського і його медіаресурси в Україні.

Про це у ток-шоу "Ехо України" на телеканалі "Прямий" заявила керівник української служби "Голос Америки" Мирослава Гонгадзе.

"Сьогодні на слуханнях в Конгресі прізвище Коломойського також згадували. Оскільки, коли спитали можливого майбутнього посла США в Україні (розглядається Кіт Дейтон – ред.), що він думає, наскільки Україна просунулася в питаннях реформ, він сказав, що, так, Україна будує інституції, намагається робити реформи, але олігархи й олігархія душать Україну.

І в цьому контексті він згадав Коломойського. Так само йшлося про медіа. Його спитали про стан у медійному просторі. Він сказав, що саме Коломойський володіє великою кількістю медійних засобів в Україні. І новий посол буде пам’ятати і буде фокусуватися на цьому питанні", - розповіла вона.

"Наши ребята вывезли хозяина этого дома, был богатый и против "республики": Найманець "ДНР" розповів про вбивства цивільних (відео)

неділя, 7 березень 2021, 13:58

Бути забезпеченою людиною та проти "русского мира" - це смертельно небезпечне поєднання на окупованих територіях. Володимир Веселкин, глава військово-цивільної адміністрації Зайцевого, опублікував на своїй сторінці в Фейсбук відео, на якому представник...

Хіти тижня. "Украина и Россия разошлись на развилке и больше уже не сойдутся. Глубина деградации РФ может опережать даже самые смелые прогнозы", - Казарін

неділя, 7 березень 2021, 13:00

"Не надо обсуждать российскую оппозицию. Потому что в России нет оппозиции. Все просто. Оппозиция должна бороться за власть, а в России это невозможно. Политическое поле силовики каждый день удобряют машинным маслом. Несистемные ребята не имеют ни един...