Кандидатів у президенти України попросили назвати Путіна вбивцею (відео)

Відомий продюсер Ігор Кондратюк попросив Володимира Зеленського та Петра Порошенка заявити, що "Росія - агресор, Путін - вбивця". Дуже схоже, що насправді Кондратюк хотів почути цю заяву перш за все від шоумена.
Ігор Кондратюк звернувся до кандидатів у президенти України. Фото: скріншот з відео.

Кандидатів у президенти України Володимира Зеленського і Петра Порошенка закликали на дебатах назвати главу РФ Володимира Путінавбивцею. Відповідне відеозвернення у Facebook опублікував продюсер Ігор Кондратюк, передають Патріоти України.

"Є запитання до кандидатів у президенти. Оскільки президент України відповідає за міжнародну політику нашої країни, яка вже 5 років потерпає від агресії Російської Федерації, питання наступне. Чи можете ви зараз повторити такі слова "Росія - агресор, Путін - убивця", - сказав Кондратюк.

"Выигрывают в такой ситуации те, кто благим матом по делу и без дела орут "наших бьют". Именно они и провоцируют насилие", - Ейдман про конфлікт Ізраїлю і Палестини

субота, 15 травень 2021, 9:44

"Не только о трагедии в Израиле. В современном мире этнические конфликты не имеют в долгосрочной перспективе военного, насильственного решения. К счастью, ни одно государство уже не способно позволить себе устроить фатальную этническую чистку. Такие по...