
Окупанти почали знову обстрілювати "Азовсталь" в Маріуполі, щойно там завершилася евакуація частини українців. Про це повідомив командир 12-ої бригади оперативного призначення Національної гвардії Денис Шлега, передають Патріоти України.
До моменту евакуації російський агресор два дні дотримувався режиму припинення вогню. За словами Шлеги, зараз росіяни обстрілюють завод з різних видів зброї.
Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко підтвердив, що росіяни знову відкрили вогонь по заводу. "З міста пишуть що знов канонада така, що навіть на Лівобережжі будинки хитаються. Немає емоційних сил все це коментувати. Наші захисники просто справжні Герої. Неможливо зрозуміти, як вони тримаються. Але завдяки ним 66-тий день росіяни не можуть назвати Маріуполь окупованим. Земний уклін та безмірна вдячність кожному Захиснику Маріуполя. Ви - справжня Сталь Азову", - заявив Андрющенко.
Цього року частина польських міст-партнерів відмовилася приймати на оздоровлення дітей з Івано-Франківської громади. Натомість місцева влада шукає нові можливості для організації відпочинку в інших країнах, Патріоти України з посиланням на заяву місько...
Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...