Капітан - колишній курсант з Севастополя, що не зрадив Україну: У Чорному морі перевірили бойові можливості одного з "Айлендів" в екстремальних умовах

У Чорному морі військові перевірили бойові можливості українського патрульного катера “Слов’янськ”, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу ВМС.

За словами командира катера капітана-лейтенанта Даміра Ауліна, цього року корабель вперше вийшов в акваторію Чорного моря, де він виконував експериментальне, спеціально адаптоване для можливостей катерів класу “Айленд” завдання.

Зазначається, що особливу увагу під час навчань приділяли відпрацюванню екіпажом бойових завдань у зимових умовах. Як розповів командир корабля, моряки відпрацьовували підготовку катера до шторму і його плавання під час шторму. Крім того, були пройдені тренування несення вахт і перевірки їх готовності.

Також в умовах реального часу екіпаж катера здійснював обмін даними. Ще одним важливим елементом навчань було відпрацювання порятунку людини, яка опинилася за бортом.

Повідомляється, що сьогоднішній командир “Слов’янська” Дамір Аулін був одним з курсантів Севастопольської військово-морської академії, які в 2014 році під час анексії Криму Росією заспівали гімн України на плацу при піднятті російського прапора. Після цього Аулін вийшов з окупованого півострова на материкову частину, де продовжив і закінчив навчання на морського офіцера.

Хіти тижня. На Донбасі вперше офіційно зафіксували російську РЛС 51У6 "Каста-2Е1", яку поспіхом намагалися замаскувати (фото)

середа, 3 березень 2021, 3:00

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm отримали ексклюзивне візуальне підтвердження інформації щодо першої офіційної фіксації російської радіолокаційної станції 51У6 «Каста-2Е1» на окупованій частині українського Донбасу. Волонтери...

Хто вср*вся? Аваков заявив, що в його конфлікті із Саакашвілі був винен... Порошенко

середа, 3 березень 2021, 0:23

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та чинний голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі попри конфлікти у минулому мають добрі стосунки. Про це Арсен Аваков заявив в ефірі програми "VIP з Наталією Мосейчук" на тел...