Капітуляції РФ не буде: Аналітики розповіли, яким буде крах Кремля у війні в Україні

Експерти американського Інституту вивчення війни вважають, що поразка Росії у війні з Україною буде подібною до стану французької армії в період з квітня по червень 1917 року під час Першої світової, коли понад половина дивізій французької армії відмовилася йти в наступ через підірваний бойовий дух і погане самопочуття, передають Патріоти України.

Російські війська в такому стані будуть надзвичайно вразливими для українських контрнаступів. Українські військові зможуть вибирати битви, якщо російські війська не захочуть атакувати, йдеться у звіті Інституту вивчення війни від 13 травня.

Експерти прогнозують, що російський військовий крах, найімовірніше, спричинить ендемічний рівень дезертирства та "фрагментації" офіцерів, практику вбивства особовим складом власних офіцерів. До слова, і те, і інше вже відбувається.

"Такий крах унеможливив би подальший наступ на нинішньому етапі війни в Україні та міг би призвести до безладного відведення російських військ з лінії фронту, як це було видно після поразки росіян у битві за Київ", - йдеться у звіті.

Російські військові не будуть повністю знищені, їм не доведеться залишати Україну до того, як вони досягнуть стану колапсу.

"Однак розвалена російська армія втратить здатність функціонувати як згуртована бойова сила. Якщо це станеться, Путін цілком може бути змушений погодитися на набагато менше, ніж його нинішні заявлені цілі", - резюмували в Інституті.

"Росіяни прискорили підготовку": Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців, - польський генерал

понеділок, 6 лютий 2023, 7:43

Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців. Так вважає Вальдемар Скшипчак, колишній командувач польських сухопутних військ, а нині генерал запасу. В інтерв'ю телеканалу Polsat News він сказав, що найближчим часом очікує російського наст...

Молдова на прицілі Кремля: Піонтковський розповів, чи загрожує Кишеневу вторгнення

понеділок, 6 лютий 2023, 7:35

Російський політолог та публіцист Андрій Піонтковський прокоментував ймовірність повномасштабного вторгнення військ РФ на територію Молдови, передають Патріоти України. Раніше глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Кишенев потрапив під вплив Заходу й зв...