
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у лісосмузі, однак українські захисники виявили ціль та завдали точного удару, передають Патріоти України.
Зазначається, що саме ця гармата систематично використовувалася для обстрілів Херсона та прилеглих населених пунктів.
У результаті ураження ворожу артилерійську систему було знищено, і вона більше не становитиме загрози для мирних жителів та українських захисників.
Кадри бойової роботи бійці оприлюднили у своєму телеграм-каналі.
Російські війська намагаються створити видимість наступальних дій у районі Козачої Лопані, використовуючи невеликі штурмові групи, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. На Вовчанському напрямку окупанти збільшили застосу...
У Курській області загинув 20-річний російський строковик Максим Миронов, обставини смерті якого викликають запитання у його родини. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на матеріали похорону та розповіді близьких, передають Патріоти України....