"Карабах - це Азербайджан!": Ільхам Алієв повідомив про звільнення за добу 22-х населених пунктів

Війська Азербайджану 21 жовтня звільнили 22 населених пункти – одне селище і 21 село. Про це повідомив президент Азербайджану Ільхам Алієв на своїй сторінці у Twitter, передають Патріоти України.

Зазначимо, що азербайджанські військові продовжують активний наступ на невизнану НКР та її вірменських союзників – днем раніше, 20 жовтня, повідомлялося про 25 відбитих населених пунктів.

Глава держави розповів, що азербайджанські війська встановили контроль над селами Геджегезлю, Ашаги Сеїдахмедлі, Зяргяр Фізулінського району, а також Бальянд, Папи, Тулус, Гаджили і Тінлі Джебраїльського району.

Крім того, окупантів вигнано із селища Міджнаван і сіл Хурама, Хумарли, Сарил, Бабайли, Учнуджю Агали, Хаджалли, Гирах Мушлан, Удгюн, Турабад, Ічери Мюшлан, Маліклі, Джахангірбейлі, Бахарли Зангіланського району. "Хай живе Азербайджанська Армія! Карабах – це Азербайджан", – написав азербайджанський лідер.

Повідомлення Ільхама Алієва у Twitter

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує:

З архіву ПУ. Де харчується кум Путіна: Оксана Марченко показала розкішну домашню кухню з позолотою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:00

Кухню ведуча називала раніше улюбленим місцем в будинку. "Доброго ранку, друзі. Урізноманітнимо сніданок зеленим смузі, я його дуже люблю. Дивіться, як просто", - прокоментувала ролик 46-річна знаменитість. . Раніше в своїх інтерв'ю Оксана Марченко вж...