
В Україні збільшать зарплати чиновників, підвищивши розмір окладу і скоротивши преміальну частину. У результаті 70% зарплат складе "голий" оклад, а премії будуть виплачувати щоквартально і щорічно. Про це на засіданні Кабміну 27 травня заявив в.о. глави Нацагенства з питань держслужби Володимир Купрій, передають Патріоти України.
"Завдання – спростити структуру зарплати. 70% повинен бути оклад, а 30% – премії, які будуть прив'язані до результатів роботи. Зараз є 13 елементів, 6 з яких змінні і залежать від керівництва", – розповів Купрій.
Наскільки такий підхід дозволить збільшити зарплати, в Кабміні поки що не підрахували. При цьому прем'єрміністр Денис Шмигаль додав: разом з тим потрібно скоротити і кількість чиновників. В окремий період на держслужбі залишаються відкритими 29 тис. вакансій. Охочих працювати немає, але відомства повинні берегти бюджет в фонді оплати праці. "Спочатку потрібно піднімати продуктивність, а потім вже і зарплати до рівня ринкових", – заявив Шмигаль.
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...