Карантин - не завада? В Україні збільшать зарплати чиновникам

В Україні збільшать зарплати чиновників, підвищивши розмір окладу і скоротивши преміальну частину. У результаті 70% зарплат складе "голий" оклад, а премії будуть виплачувати щоквартально і щорічно. Про це на засіданні Кабміну 27 травня заявив в.о. глави Нацагенства з питань держслужби Володимир Купрій, передають Патріоти України.

"Завдання – спростити структуру зарплати. 70% повинен бути оклад, а 30% – премії, які будуть прив'язані до результатів роботи. Зараз є 13 елементів, 6 з яких змінні і залежать від керівництва", – розповів Купрій.

Наскільки такий підхід дозволить збільшити зарплати, в Кабміні поки що не підрахували. При цьому прем'єрміністр Денис Шмигаль додав: разом з тим потрібно скоротити і кількість чиновників. В окремий період на держслужбі залишаються відкритими 29 тис. вакансій. Охочих працювати немає, але відомства повинні берегти бюджет в фонді оплати праці. "Спочатку потрібно піднімати продуктивність, а потім вже і зарплати до рівня ринкових", – заявив Шмигаль.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: