Карантин, Великдень і ринок землі: Ток-шоу "Свобода слова" Савіка Шустера (онлайн-трансляція)

Крім карантину, Великодня і землі, серед нових тем будуть також обговорювати "банківський закон" і його важливість для українців.

У п'ятницю, 3 квітня, в ефірі шоу "Свобода слова" з Савіком Шустером головними темами для обговорення очікувано стануть посилення заходів карантину в Україні, святкування Великодня в цих умовах, а також недавно прийнятий закон про ринок землі. Про це повідомляється на Facebook-сторінці "Шустер Live", передають Патріоти України.

Крім карантину, Великодня і землі, серед нових тем будуть також обговорювати "банківський закон" і його важливість для українців. Гостями програми стануть: Давид Арахамія, голова фракції партії "Слуга народу"; Юлія Тимошенко, лідер партії "Батьківщина"; Петро Порошенко, лідер партії "Європейська солідарність"; Юрій Бойко, співголова фракції партії "Опозиційна платформа - за життя"; Кіра Рудик, голова партії "Голос" та інші.

Трансляція розпочнеться о 21:00.

Папугам фрау канцлер дуже сподобалась: Ангела Меркель погодувала птахів у парку (фото)

четвер, 23 вересень 2021, 23:52

Там канцлерка чудово провела час. Вона погодувала папуг — австралійських лорі. Птахам так сподобалася Меркель, що вони всю її обсіли. Папуги сиділи у Ангели на руках і навіть на голові. Це мало дуже милий вигляд. Одягнена політикиня була у жакет кольор...