Карателі Лукашенка у Мінську увірвались до телестудії та провели арешти співробітників телеканалу "Белсат"

Белсат

У Мінську силовики прийшли в студію телеканалу «Белсат» та затримали кілька працівників, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Наша Нива».

У цей час у студії готувалися до знімання програми «Кожен з нас». Були запрошені гості різних політичних поглядів. Ведучий програми Гліб Лободенко повідомив, що в студії були затримані кілька технічних працівників. Сам він на волі.

«Белсат» — супутниковий телеканал білоруською мовою. Він був створений на підставі договору МЗС Польщі та Польського громадського телебачення. Відомо, що на цей час телеканал не має акредитації в Білорусі.

"Ноги схожі на сірники, втрачає вагу": Путін перебуває під дією сильних наркотиків, - Соловей

субота, 1 квітень 2023, 10:30

Російський диктатор Володимир Путін знаходиться під дією сильних наркотиків. Він вживає "дуже сильні стимулятори" через погіршення стану здоров'я. Про це заявив російський політолог, колишній професор Московського інституту міжнародних відносин, в яком...

"Київ підвищив ставку": Зустріч Сі Цзіньпіна і Зеленського відбудеться скоро, у Пекіна дедлайн, - експерт

субота, 1 квітень 2023, 10:27

Зустріч Сі Цзіньпіна і Володимира Зеленського може відбутися на одному з ініційованих Китаєм заходів, заявив директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.В інтерв'ю "Главреду" він не виключив, що це може бути розширене он...