Карателі Лукашенка у Мінську увірвались до телестудії та провели арешти співробітників телеканалу "Белсат"

Белсат

У Мінську силовики прийшли в студію телеканалу «Белсат» та затримали кілька працівників, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Наша Нива».

У цей час у студії готувалися до знімання програми «Кожен з нас». Були запрошені гості різних політичних поглядів. Ведучий програми Гліб Лободенко повідомив, що в студії були затримані кілька технічних працівників. Сам він на волі.

«Белсат» — супутниковий телеканал білоруською мовою. Він був створений на підставі договору МЗС Польщі та Польського громадського телебачення. Відомо, що на цей час телеканал не має акредитації в Білорусі.

Нардепка від ОПЗЖ вирішила скласти повноваження, натякнувши на поважну причину

середа, 30 листопад 2022, 20:00

Нардепка від ОПЗЖ Юлія Льовочкіна подала заяву про складання депутатських повноважень. Про це в середу, 30 листопада повідомила пресслужба ОПЗЖ в Telegram, передають Патріоти України. За її словами, рішення було прийнято у зв’язку з сімейними обставина...

Путін може оголосити повну мобілізацію в РФ: Тука розповів, чи це зможе радикально змінити ситуацію на фронті

середа, 30 листопад 2022, 20:00

Росія має великий людський ресурс і може скористатися повною мобілізацією як козирем у "спецоперації" проти України. Проте надії Кремля навряд чи виправдаються – сучасні війни виграє не людська маса, а ефективна зброя, передають Патріоти України. Навіт...