"Карлсон" програв "баригам": Верховний суд визнав законною реадмісію Саакашвілі до Польщі

Постанова є остаточною та оскарженню не підлягає.

Саакашвілі доведеться змиритися із програшем? Фото: Цензор.НЕТ.

Верховний суд України визнав законними дії суб’єктів владних повноважень щодо реадмісії Міхеіла Саакашвілі до Польщі. Про це повідомляє прес-служба суду, передають Патріоти України.

Засідання відбулося 19 листопада. «Верховний суд залишив без задоволення касаційну скаргу Міхеіла Саакашвілі у справі за його позовом до Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної міграційної служби України, Міністерства внутрішніх справ України стосовно визнання незаконними та скасування рішення та вчинення дій щодо реадмісії позивача до Республіки Польща. Позивач просив визнати незаконними дії цих органів влади від 12 лютого 2018 року щодо виконання рішення компетентного органу про повернення позивача до країни попереднього перебування», – йдеться у повідомленні.

Верховний суд залишив у силі рішення судів попередньої інстанції. Постанова набрала законної сили з моменту її ухвалення. Вона є остаточною та оскарженню не підлягає.

"Трубу прорвало": Богдана назвали "смотрящим" за корупцією (аудіо)

субота, 25 січень 2020, 16:45

У бесіді нібито Іван Баканов розповідав, що в Україні судова система працює таким чином, що вона потім всіх відпускає, а причетний до схеми - глава ОПУ. Глава Офісу президента України Андрій Богдан є "смотрящим" за корупційною пірамідою в судовій систе...

Прес-секретар Путіна спростував "зміну курсу в українському напрямі"

субота, 25 січень 2020, 15:58

За словами Дмитра Пєскова, указу про відставку Суркова поки немає. «Будь-які слова про зміну курсу по Україні не відповідають дійсності і відображають лише особисту точку зору тих, хто про це говорить», — заявив Пєсков. Також Дмитро Пєсков прокоментува...