Карма наздогнала: Ліквідовано зрадника України, який командував штабом "армії" "ДНР"

Українські воїни ліквідували зрадника Олександра Погребняка із Макіївки. Він із 2014 року воював проти України під час війни на Донбасі. Обіймав посаду начальника штабу так званого "1-го армійського корпусу ДНР". Про ліквідацію окупантаповідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, передають Патріоти України.

"Погребняк Олександр "Прапор" із м. Макіївка Донецької обл., псевдопідполковник, командир орків 1 АК РОА. Зрадника наздогнала карма", – написав вінЗа даними блогера Necro Mancer, народився зрадник 1973 року в українській Макіївці і після початку війни на Донбасі воював проти України.

"Підполковник Погребняк Олександр Миколайович 1973 р.н. на прізвисько "Прапор" з Макіївки особисто брав участь у багатьох гарячих точках Донбасу з 2014 року і нарешті 22/06/22 таки делегіонерився", – пише блогер.

З серпня 2016 року цього терориста внесено на сайт "Миротворець". Там, зокрема, зазначено, що Погребняк на той момент обіймав посаду заступника начальника штабу гаубичного артилерійського дивізіону 5 омсбр, в/ч 08805 1 АК МО "ДНР".

У травні 2018 року він входив до НВФ "Легіон", був начальником 2-ї частини, отримав звання "підполковник ДНР".До речі, термінову службу зрадник проходив у 1991-93 роках – у Збройних силах України. Отже, взявши до рук зброю і направивши її проти України, він зрадив свою військову присягу.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...