Карма: Російський пропагандист ледь не став навідником української артилерії, йому довелося втікати (відео)

Російський пропагандист Олександр Сладков разом з групою російських окупантів мало не став навідником української артилерії на свої ж позиції. Живими росіяни залишились виключно завдяки тому, що вчасно втекли, передають Патріоти України.

Про це повідомив український військовий кореспондент Андрій Цаплієнко. Він оприлюднив відео, на якому російські окупанти втратили безпілотник і тим самим викрили свої позиції"Наш РЕБ перехопив російський дрон, і якби рашисти так швидко не накивали п'ятами, арта могла вдарити по місцю, де він стартував, і де оператор зі здивованими очима тупувато тикав пальцем в свій пульт", – написав Цаплієнко.

Завдяки відео він ідентифікував ще одного російського пропагандиста, відомого своїми нацистськими поглядами. "І ще про антифашизм російських "журналістів". Лисий чувак на задньому плані – це відвертий нацист та садист Олексій Мільчаков, який з насолодою фотографувався на фоні вбитих українських бійців. Треба визнати, він перший з цієї трійці збагнув, що треба якнайшвидше тікати", – додав Цаплієнко.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...