
У Росії аферисти вкрали у матері вбитого на війні в Україні окупанта 7 млн рублів. За "гробові" жінка сподівалася купити квартиру та автомобіль, передають Патріоти України.
Невідомі від імені держави обіцяли їй допомогти з покупкою, але зрештою виманили всю суму компенсації за вбитого сина. Про це повідомляє "ТрансСиб.Інфо".
Після того, як мешканка Бурятії отримала компенсацію, до неї зателефонували аферисти, які запропонували допомогу від держави. Зокрема, жінку запевнили, що допоможуть їй купити автомобіль та квартиру за рахунок "гробових" за сина-окупанта.
Мати воєнного злочинця повірила співрозмовникам та перевела 7 млн рублів на рахунок аферистів. Поліція підтвердила факт шахрайства.
Силовики заявили, що займатимуться справою, проте одразу попередили матір убитого окупанта, що гроші їй навряд чи вдасться повернути.
Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...