
Прихильники кремлівського режиму, які у зв’язку зі своєю параноєю щодо "антиросійської змови" якихось "англосаксів" їздили по РФ на машині з бутафорською ракетою, потрапили на ній у ДТП, передають Патріоти України.
Про це повідомили у місцевих пропагандистських Telegram-каналах, опублікувавши відео з місця події, де так званий «Сармат-мобіль», що являє собою звичайний ВАЗ-2109, зіткнувся з автомобілем Renault Logan. За наявними даними, аварія сталася на трасі М-10 у Тверській області.
Унаслідок зіткнення російська машина зазнала значних ушкоджень і втратила макет Сармата з написом «На Вашингтон», який був встановлений на її дах і, ймовірно, мав наводити жах на США.
Схоже, що тепер американці нарешті зможуть спати спокійно, не побоюючись, що душевнохворі росіяни зрештою перетнуть на своєму ВАЗі океан і таки доставлять їм свою «балістичну ракету».
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...
Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...