Картина бойових дій "затьмарюється": Україні загрожують великі територіальні втрати - німецькі політики назвали можливий вихід з ситуації

За оцінками західних спецслужб, Україна може втратити великі території до кінця поточного року. У Німеччині політики застерегли від песимістичних настроїв, зазначивши, що загальна картина бойових дій в Україні "затьмарюється" останніми успіхами Росії на фронті. Про це пише Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung.

Видання зазначає, що заступник голови парламентського комітету з контролю за діяльністю розвідувальних служб Родеріх Кізеветтер підтвердив, що в Україні справді є дефіцит боєприпасів та проблеми з мобілізацією. Однак політик зауважив, що "песимістичні сценарії", які активно поширюються останнім часом у ЗМІ та різних пабліках, вочевидь спрямовані на те, щоб просунути наратив про "безнадійну ситуацію та марну військову допомогу". Мета таких вкидів – змусити Київ поступитися територією шляхом "тонкого, але жорстокого" тиску.

Німецька розвідка прогнозує втрати територій Україною

За даними німецької розвідки, до зими Києву не вдасться "повернути ініціативу", а втрати територій будуть "значно більшими", ніж на початку року.

Спецслужби Німеччини зазначають, що Росія має "значну" перевагу в артилерії а також здатна компенсувати втрати і наростити свої сили. При цьому Україна має проблеми з мобілізацією і не в змозі створити резерви. У звіті також зазначається, що ситуацію можуть змінити нові правила мобілізації, але результати їх впровадження можна буде відчути лише за кілька місяців, після того, як новобранці пройдуть базовий вишкіл.

Німецька розвідка наголошує, що очікувана втрата українських територій буде наслідком нинішньої "оборонної орієнтації українських збройних сил і пов'язаного з цим зволікання". На думку аналітиків, поступаючись територіями Україна намагається зберегти людей та виграти час, щоб провести мобілізацію та посилити ВПК.

Який вихід бачать німецькі політики

Родеріх Кізеветтер зазначив, що планам України відновити та посилити ВПК можуть завадити російські авіаудари. При цьому політик вважає, що Україна може "продовжувати перемагати".

Він зазначив, що для цього не повинно бути жодних зволікань з наданням допомоги, тому що кожна затримка коштуватиме великих втрат та ускладнюватиме ситуацію.

Кізеветтер зауважив, що не менш важливо подолати проросійський наратив про безнадійність опору України. На думку політика це можливо, якщо гасло канцлера Олафа Шольца "будемо допомагати стільки, скільки буде потрібно" замінити на впевнену позицію "ол-інклюзів" (все включено). Така позиція має передбачати дозвіл на удари по військових цілях на території РФ, зникнення будь-яких "червоних ліній" та активізацію виробництва зброї.

Підписання угоди КНДР і Росії обурило Сеул: Уряд Південної Кореї розглядає можливість постачання зброї Україні

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:37

Південна Корея – один із найбільших у світі постачальників озброєнь. Проте в Україну Сеул постачати озброєння довго ухилявся, боячись реакції Росії та Китаю. Південна Корея розгляне питання щодо постачання зброї Україні після укладення договору про...

Наймасштабніша DDoS атака в історії: Українська ІТ-армія вдарила по банківській системі РФ. Виведено з ладу платіжну систему "Мир"

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:14

ІТ-армія здійснила масштабну атаку на російську банківську систему, включно з інфраструктурою національної системи платіжних карток (НСПК) – оператора карток "Мир". Про це повідомляє пресслужба ІТ ARMY of Ukraine. Внаслідок DDoS атаки ВТБ, Сбербанк, Т...