Картинка про "хороше життя": У Маріуполі, де жителі збирають воду з калюж, влаштували показове миття вулиць (відео)

У Маріуполі російські окупанти влаштували показове миття вулиць, щоб створити для пропагандистських ЗМІ картинку про "хороше життя". Однак більшість місцевих жителів досі змушені жити без доступу як до питної, так і технічної води. Про це розповів радник мера Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"Окупанти. Почали. Мити. Вулиці. Від сьогодні проспект Миру від площі Свободи до Драматичного театру. Щодено декілька сотен кубів води бути йти на створення картинки про гарне життя в землю", – пише він.

Радник зазначив, що у Маріуполі більшість жителів навіть не мають змоги нормально прийняти душ. Помитися можна лише у спеціальних пунктах, де на одну людину окупанти виділяють лише 10 хвилин.

"Виливатимуть тони води саме там, де майже немає життя. Сучасний сюрреалізм. Навіть уява Сальвадора Далі програє реальності дій російських окупантів", – додав Андрющенко.

Окупанти не встигають ремонтувати: Нові супутникові знімки показали стан Антонівського мосту після ударів ЗСУ

субота, 20 серпень 2022, 7:30

Стан Антонівського мосту після нових ударів Збройних сил України став ще гіршим. Окупанти поспіхом намагаються "латати" дірки, але все марно - перекидати техніку цим шляхом досі неможливо. Про це свідчать нові супутникові знімки з Херсонщині, опубліко...

Буде чим нищити окупантів! Німеччина спільно з ЄС закуплять для України 225 високоточних снарядів Vulcano

субота, 20 серпень 2022, 7:22

Збройні сили України отримають 225 високоточних артилерійських снарядів Vulcano. Поставку боєприпасів оплатять Німеччина та Європейський Союз. Про це йдеться у заяві Федерального уряду Німеччини, передають Патріоти України. Ці снаряди сумісні з будь-як...