Каспаров пояснив, чому Захід боїться краху режиму Путіна, і що не так з поставками зброї Україні

Багато політиків на Заході бояться перемоги України та розгромної поразки Росії у війні. Причина - у неготовності значної частини політичного істеблішменту західних країн до історичних викликів та необхідності вибудовувати нові відносини з Росією після неминучого у разі поразки РФ краху путінського режиму, передають Патріоти України.

Саме тому Захід не поспішає озброювати Україну зброєю, яка могла б переламати хід війни, обмежуючись постачанням того озброєння, яке допоможе українській армії уникнути розгрому. Про це заявив російський опозиційний політик Гаррі Каспаров в інтерв'ю.

На думку російського опозиціонера, на Заході вистачає політиків, які насправді бояться поразки Росії у війні проти України. Адже така поразка неминуче призведе до значних потрясінь усередині РФ. Отже, політична картина світу зазнає суттєвих змін.

"На Заході є потужна "партія", - вона є скрізь, у різних країнах, - яка боїться перемоги України та розгромної поразки Росії. Тому що поразка російської армії в Україні, звільнення української території, включно з Кримом, - це напевно потрясіння в Росії, майже гарантовано — крах путінського режиму. А це означає, що знову почнеться нестабільність. Це означає, що треба буде вибудовувати якісь нові відносини. Хто там буде при владі в Росії? Що буде з Китаєм?" – каже Каспаров.

Не всі західні політики, вважає опозиціонер, готові вирішувати такі історичні виклики. І ця неготовність знаходить свій відбиток у тому, як саме Захід підтримує Україну.

"Саме тому вони ведуть ось таку, як вони кажуть, "виважену політику": давати Україні стільки зброї, щоб вона не була розгромлена, трохи "віджимала" територію, але при цьому не давати ту зброю, яка могла б переламати хід війни ", - наголосив Каспаров.

Він розкритикував, зокрема, відмову адміністрації президента США Джозефа Байдена від передачі Україні ракет дальністю 300 км, назвавши це рішення американської влади "аморальним" та "злочинним".

"На мій погляд, абсолютно аморальною, я б сказав — злочинною є відмова адміністрації Байдена від рішення надати Україні снаряди дальністю до 300 км. По суті, це індульгенція Путіну на продовження обстрілів українських міст, на вбивства мирних жителів, бо всі обстріли йдуть саме з цієї відстані. Вони йдуть із Севастополя, з кораблів, з підводних човнів, тобто з дистанції, на якій російські війська, які ведуть обстріли, можуть почуватися в безпеці", - сказав Каспаров.

Спроби Заходу виправдати "виважену політику" у питанні озброєння України бажанням уникнути Третьої світової війни, яка нібито розпочнеться у разі постачання українській армії серйознішої зброї, Каспаров вважає "абсолютною маячнею" та брехнею.

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...

Якщо Путіна не зупинити в Україні, він повернеться за "добавкою" – голова МЗС Великої Британії

неділя, 3 грудень 2023, 22:43

Якщо російського диктатора Володимира Путіна не зупинити в Україні, то він "повернеться за добавкою" і вчинить нову агресію. Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії і експрем'єр Девід Кемерон, передають Патріоти України з посиланням на...