​"Кат Майдану" вже на півдорозі до волі: Суд звільнив ватажка "тітушок" Крисіна від відповідальності за трьома ключовими звинуваченнями

Дарницький суд Києва звільнив від відповідальності Юрія Крисіна за трьома статтями у справі щодо викрадення й катування активістів Майдану, повідомляють Патріоти України з посиланням на Watchers.

Згідно з рішенням суду, Крисін був звільнений від відповідальності за такими статтями:

хуліганство вчинене групою осіб;

незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів, демонстрацій;

незаконне позбавлення волі, викрадення людини вчинене з корисливих мотивів щодо двох або більше осіб.

За словами адвокатів Крисіна, термін давності за цими статтями вже закінчився. Сторона звинувачення вважає, що адвокати спеціально затягували розгляд справи.

«Вся поведінка захисту, а саме затягування – дало свій результат. Після п'яти місяців неявок адвокатів судовий розгляд почався із запізненням. Строки давності за трьома статтями дійсно пройшли», – заявила прокурорка Юлія Малашич в суді.

Тепер проти Крисіна висувається тільки одне звинувачення: тортури з метою примусити потерпілого чи іншу особу вчиняти дії, що суперечать їхній волі. Його звинувачують в нападі на журналіста газети «Вести» В'ячеслава Веремія, який загинув від вогнепального поранення в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року в Києві.

Верховний суд в 2019 році залишив в силі вирок Апеляційного суду Києва від 2018 року про засудження на п'ять років Юрія Крисіна, який звинувачувався у вбивстві журналіста В'ячеслава Веремія.

У травні цього року повідомлялося, що Крисін отримав нову підозру в колонії. Слідчі підозрюють його, двох «смотрящих» та спільника у тероризуванні в'язнів Торецької виправної колонії.

​«Ріверайн – 2021»- відстоїмо Дунай від агресора разом: В місті Тульча стартували українсько-румунські маневри ВМС

вівторок, 28 вересень 2021, 22:05

Сьогодні, 28 вересня в місті Тульча, Румунія, в урочистій обстановці було відкрито двосторонні українсько-румунські маневри «Ріверайн – 2021». Захід очолили командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа та командувач Морс...

Наперекір всім ворогам: В небі над окупованим Донецьком літав тактичний безпілотник ЗСУ Bayraktar (фото)

вівторок, 28 вересень 2021, 21:45

Вперше недалеко від лінії бойового зіткнення на Донбасі виконував бойові завдання один з турецьких ударних тактичних безпілотних літальних апаратів Вауraktar ТВ2, які раніше були закуплені для ЗСУ. Про це повідомляє блогер під ніком «Черговий ООС» в св...