Катували та знущалися: РосЗМІ видали фейк про звірства депутатів Верховної Ради

Пропагандисти РІА "Новости" заявили, що "знайшли" одного з нібито колишніх ув'язнених "секретної в'язниці" СБУ Кирила Філічкіна.

Мосійчук та Ляшко. Фото: Фокус.

Російські пропагандисти видали черговий фейк про народного депутата Ігоря Мосійчука, який нібито знущався над полоненими в "секретній в'язниці" СБУ в Маріуполі в 2014 році, повідомляють Патріоти України..

Так, пропагандисти РІА "Новости" заявили, що "знайшли" одного з нібито колишніх ув'язнених "секретної в'язниці" СБУ Кирила Філічкіна. Він стверджує, що Мосійчук "його катував". Нібито екс-засуджений розповів, що допит йому влаштували навесні 2014 року, але, за офіційними даними, його затримали в тому ж році в серпні.

Крім того, росіяни "знайшли" ще одного "колишнього ув'язненого" Михайла Шубіна. Він "назвав місця поховань загиблих в'язнів секретної в'язниці в Маріуполі". Сам же нардеп Мосійчук спростував всі звинувачення пропагандистів. "Я взагалі нікого в житті не катував, навіть кота не образив", - підкреслив депутат.

За словами Мосійчука, у в'язниці СБУ в Маріуполі він ніколи не був, а всі затримані, які при ньому, в той час заступнику командира батальйону "Азов", давали свідчення, робили це добровільно. "Якщо під час затримання вони були десь кимось поранені, я перепрошую, але в затриманні участі не брав особисто", - зазначив Мосійчук.

"Я здогадуюся, що це за персонаж (Шубін - ред.), його недавно поміняли. Він намагався українського кота на російську територію забрати і розповідав, що по дорозі з Маріуполя до Києва я його "різав". Тепер, виявляється, що я його "різав" у в'язниці СБУ в Маріуполі. Якби я коли-небудь різав, то я б його зарізав, але катувати і знущатися - це не мої правила", - підкреслив депутат. Також в росЗМІ пишуть, що нібито в знущаннях над полоненими також брав участь нардеп Олег Ляшко.

Хіти тижня. "Вона працює": Тимошенко раптово змінила імідж (фото)

четвер, 23 січень 2020, 4:00

У мережі з'явилось свіже фото лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко із сесійного залу Верховної Ради, куди депутати повернулись після свят. Фото з'явилось у Facebook парламентського кореспондента Яна Доброносова. Тимошенко змінила імідж: засмагла, відпоч...

Хіти тижня. "Молотов и Риббентроп мертвы, но их дело живет. Глядя с того света на пресс-конференцию Путина и Меркель, Сталин и Гитлер наверняка аплодируют стоя", - експерт

четвер, 23 січень 2020, 1:00

"Переговоры президента России Владимира Путина и федерального канцлера Германии Ангелы Меркель, прошедшие 11 января в Москве, завершились совместной пресс-конференцией, на которой было озвучено много интересного. Впрочем, большое число важных тем было ...