Казахстан не визнає результатів псевдореферендумів на окупованих українських територіях, - МЗС республіки

Як повідомляє Казахське телеграфне агентство, керівництво держави підтримує принципи територіальної цілісності держав, їхньої суверенної рівності та мирного співіснування.

"Що стосується проведення самопроголошеними державами ЛНР та ДНР, й військовими адміністраціями Запорізької та Херсонської областей референдумів про приєднання до Росії, то Казахстан виходить із принципів територіальної цілісності держав, їхньої суверенної рівності та мирного співіснування", - йдеться в повідомленні.

Офіційний представник МЗС Казахстану Айбек Смадіяро нагадав, що президент Касим Жомарт-Токаєв "неодноразово, зокрема у своєму нещодавньому виступі з трибуни ООН, чітко заявляв про важливість неухильного дотримання принципу міжнародного права, в основі якого лежить Статут цієї всесвітньої універсальної організації".

"Ми знову підтверджуємо готовність надати посильне сприяння налагодженню політичного діалогу. При цьому найважливішим завданням наша країна вважає збереження стабільності як на регіональному, так і на глобальному рівні", - зазначено у повідомленні.

Він навіть сам помічав: Російські спецслужби стежили за журналістом WSJ перед його затриманням

субота, 1 квітень 2023, 17:59

Співробітники російської розвідки стежили за журналістом The Wall Street Journal Еваном Гершковичем перед тим, як його затримали. Про це повідомляє видання WSJ, передають Патріоти України. У повідомленні вказується, що кілька днів за Гершовицем спостер...

Зимовий наступ Росії на Донбасі провалився, - розвідка Великобританії

субота, 1 квітень 2023, 17:41

До таких висновків прийшла розвідка Міністкрства оборони Великої Британії. . Там нагадали, що 11 січня 2023 року начальник Генштабу РФ Герасимов взяв на себе особисте командування "спеціальною військовою операцією" в Україні. . "Перебування Герасимов...