Казахстан засудив визнання Путіним "ЛДНР" і не відправлятиме своїв миротворців у складі ОДКБ на Донбас

У зовнішньополітичному відомстві Республіки Казахстан запевнили, що не підтримають рішення Путіна щодо незалежності ОРДЛО, передають Патріоти України.

У Нур-Султані навіть не порушуватиметься питання про визнання псевдореспублік на окупованих територіях Донбасу. Мухтар Тлеуберді, який очолює МЗС, заявив, що країна не нехтуватиме основами міжнародного права та головними принципами статуту Організації Об'єднаних Націй.

Офіційна позиція Нур-Султана щодо цієї ситуації буде оприлюднена після засідання Ради безпеки. Крім того, головний дипломат виключив можливість надсилання сил ОДКБ на територію "ЛДНР". Це суперечить Статуту об'єднання. Військові чи миротворчі місії ОДКБ можуть застосовуватись лише у межах країн-учасниць. Схід України туди не входить.

Сумнозвісного слідчого Генпрокуратури України з особливо важливих справ засуджено на дев'ять років колонії

вівторок, 31 січень 2023, 14:56

Вищий антикорупційний суд засудив колишнього заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Дмитра Суса до дев'яти років позбавлення волі. . Ексслідчого ГПУ визнали винним у заволодінні майн...

Час Х**ла добігає кінця: Буданов заявив, що Путін смертельно хворий і має двійників

вівторок, 31 січень 2023, 14:45

Очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що російський диктатор Володимир Путін смертельно хворий, передають Патріоти України. Як заявив Буданов в інтерв'ю The Washington Post, Путін активно використовує двійникі...