Каже, підхопив у залі засідань Ради: Ще один нардеп видужав після COVID-19


Депутат Верховної ради Сергій Рудик видужав після коронавірусної хвороби. За словами мажоритарника, два ПЛР-тесту показали негативний результат, зазначають Патріоти України.

"Результат сьогоднішнього КТ показує... що все у мене нормально. Перед цим було два негативних тести, зроблені методом ПЛР. Я з упевненістю можу сказати, що я цю хворобу подолав", - розповів нардеп.

На думку парламентарія, зараження, ймовірно, сталося у ході двох позачергових пленарних засідань Ради 17 березня.

"Уже місяць від тої злощасної сесії ВРУ, коли хтось з моїх "куршавельских" колег приніс цю заразу в Раду і нікому про це не сказав", - сказав він.

Нагадаємо, 24 березня народний депутат Вікторія Гриб повідомила, що у депутата Рудика підтвердили коронавірус COVID-19.

Логістика РФ до Криму тріщить - переправа не працює, вантажівки під ударами

субота, 27 червень 2026, 21:35

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...

Як з підступного чекіста ліпили образ залихвацького мачо: Експіарник Шойгу розповів, як Путін витягував з моря підкладені античні амфори і сильно постраждав в ході авантюри з журавлями

субота, 27 червень 2026, 21:21

Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...