Кажуть, польський шпигун: Колишнього помічника повпреда президента РФ посадили на 12 років за держзраду

Агентурі Варшави на Уралі можна тільки позаздрити. Більше тільки у "бандерівсько-фашистської хунти", якщо вірити російській пропаганді.

Мосміськсуд засудив колишнього помічника повноважного представника президента Росії в Уральському федеральному окрузі Олександра Воробйова за держзраду до 12,5 років позбавлення волі. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на ТАСС.
Підсудний визнаний винним за статтею 275 КК РФ ( «державна зрада»). Він позбавлений класного чину дійсного державного радника РФ третього класу, уточнили в прес-службі суду. Слухання у справі пройшли в закритому режимі, в зв'язку з наявністю в ній матеріалів під грифом «цілком таємно». Прокурор просив засудити Воробйова до 13 років.
Повідомлялося, що він передавав до Польщі інформацію із засідань Ради безпеки. Інші подробиці кримінальної справи невідомі. У ній фігурували, крім Воробйова, ще двоє росіян: Сергій Лихмус і Володимир Васильєв.
Воробйова, що є помічником повпреда президента Росії в Уральському федеральному окрузі (УрФО), затримали 5 липня 2019 року. У той же день Лефортівський суд Москви заарештував його, після чого стало відомо, що Воробйова звільнили з посади. Йому пред'явили звинувачення у видачі іноземній державі відомостей, що становлять державну таємницю і стали відомими йому по службі.
39-річний чиновник навчався в Варшавській школі державного управління, у нього є друге, польське громадянство. Воробйов був призначений помічником повпреда в липні 2018 року. У тому ж році він був відзначений подякою і подячним листом президента Володимира Путіна.
Про Лихмуса відомо лише, що у нього російське і естонське громадянство. Васильєва заарештували в серпні 2019 року в Забайкаллі і звідти етапували до Москви. Йому 52 роки. Інших відомостей про нього немає.

З архіву ПУ. Оце так поворот: Саакашвілі закликав розірвати угоду України з МВФ

неділя, 16 травень 2021, 20:30

"Великий реформатор" пішов на поводу своїх нових друзів при владі, котрі заради згортання реформ, готові відмовитись від найдешевших кредитів у світі аби Україна і далі животіла на краю цивілізованого світу з мріями "наздогнати Польщу". Україна повинна...

Знову "какая разница?": Кажучи про жертв комуністичних репресій, Зеленський не згадав комунізм, Сталіна та СРСР

неділя, 16 травень 2021, 20:23

На думку президента Володимира Зеленського, винуватцями масових репресій радянської доби, пам'ять жертв яких сьогодні, 16 травня 2021 року, вшановують в Україні, були насамперед тоталітарна система та НКВС. На це звертається увага в його короткій заяві...