
Російські окупаційні війська здійснили черговий обстріл міста Бахмут у Донецькій області. Внаслідок цього серед місцевих жителів є поранені. За словами очевидців, окупанти випустили багато снарядів по місту. Про це повідомляє Telegram-канал "Бахмут Новини", передають Патріоти України.
Варто зазначити, що зараз зафіксовано майже 10 "прильотів" ворожих снарядів. З якого озброєння військові злочинці вели вогонь, поки невідомо. Водночас наголошується, що внаслідок обстрілу місцеві жителі зазнали поранень.
Також мешканців закликали не опублікувати фото та відео з місця обстрілу, щоб не коригувати російським окупантам вогонь. За попередніми даними, частина ворожих снарядів влусила по житловим будинкам.
"Будьте в укриттях! По Бахмуту майже 10 прильотів! Повідомляють про поранених!", – повідомили в Telegram-каналі.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали:
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...