Кажуть про новий наступ: Міноборони РФ заявило, що російські війська відновили бойові дії після "перемир′я"

Міністерство оборони країни-агресора заявило у понеділок, що російські війська продовжили загарбницьку війну в Україні після закінчення так званого "великоднього перемир′я", передають Патріоти України.

"Із закінченням дії перемир'я Збройні cили Російської Федерації продовжили проведення спеціальної військової операції. (так росіяни називають загарбницьку війну в Україні – ред.)".

З початку оголошеного "перемир′я" російські військові неодноразово його порушували. Однак в російському оборонному відомстві заявили, що начебто "російські військові суворо дотримувалися режиму припинення вогню і залишалися на раніше зайнятих рубежах і позиціях". Також в Міноборони РФ розповіли, що начебто Сили оборони обстрілювали загарбників і запускали дрони.

Полювання на чоловіків набирає обертів: У Росії примусом мобілізують боржників і колишніх ув'язнених

понеділок, 22 червень 2026, 10:35

У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...

Крим на межі? Експерт розповів про паливну кризу та провал курортного сезону. на який так сподівались окупанти

понеділок, 22 червень 2026, 10:27

Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун, передають Патріоти України з посиланням на. За його словами, після запровадження обме...