Кажуть про новий наступ: Міноборони РФ заявило, що російські війська відновили бойові дії після "перемир′я"

Міністерство оборони країни-агресора заявило у понеділок, що російські війська продовжили загарбницьку війну в Україні після закінчення так званого "великоднього перемир′я", передають Патріоти України.

"Із закінченням дії перемир'я Збройні cили Російської Федерації продовжили проведення спеціальної військової операції. (так росіяни називають загарбницьку війну в Україні – ред.)".

З початку оголошеного "перемир′я" російські військові неодноразово його порушували. Однак в російському оборонному відомстві заявили, що начебто "російські військові суворо дотримувалися режиму припинення вогню і залишалися на раніше зайнятих рубежах і позиціях". Також в Міноборони РФ розповіли, що начебто Сили оборони обстрілювали загарбників і запускали дрони.

Знайшли "лазівку": Кремль може оголосити білорусам "обов'язок" воювати за Росію, - ISW

четвер, 25 червень 2026, 15:42

Росія розробляє юридичне підґрунтя, щоб залучити громадян Білорусі до своїх збройних сил, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW). ISW прогнозує, що Росія може спробувати завербувати білорусів до своєї армії через...

В розвідці розповіли, скільки у Путіна залишилося "Цирконів"

четвер, 25 червень 2026, 15:28

Наразі на озброєнні російської армії може бути до 120 гіперзвукових ракет "Циркон". Про це йдеться у відповіді ГУР Міноборони України на запит УНІАН щодо кількості таких ракет у ворога, передають Патріоти України. "За оцінкою ГУР МО України, наразі на ...