Підприємство вже виконує для ряду іноземних замовників низку інших проєктів.
Серед них – постачання протитанкових ракетних комплексів «Скіф» та «Корсар» вітчизняного виробництва.
Наша мрія – вийти на зенітні комплекси. Тут ми просуваємось, є іноземне замовлення у цьому напрямку, але все ж таки ці комплекси потребують бюджетного фінансування, – розказав Олег Петрович
Іноземний замовник хоче отримати комплекс ближньої зони, це є першою сходинкою нашої роботи. Але ми вважаємо, що Україна здатна зробити комплекс середньої дальності на дистанцію до 100 кілометрів. Тобто Україна технологічно та промислова здатна це зробити, – додав Генеральний конструктор КБ «ЛУЧ»
Окрім закупівель протитанкових ракетних комплексів та робіт з зенітного ракетного комплексу для іноземного замовника, відомо про зацікавленість Індонезією у ракетному комплексі наземного базування РК-360 МЦ «Нептун».
З країною вже підписано Меморандум про укладення контракту на постачання берегового мобільного ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун» від ДержККБ «Луч».
Таким чином, Індонезія може стати першим закордонним покупцем «Нептуна», який 23 серпня 2020 року було прийнято на озброєння Збройних сил України.
Міноборони України та КБ «ЛУЧ» підготували угоду на розробку авіаційної версії ракети Р-360 комплексу РК-360МЦ «Нептун» для авіації Повітряних Сил ЗСУ.
Перспективними носіями нової ракетної зброї називають фронтові бомбардувальники Су-24М. Цей тип літаків вибраний не випадково, оскільки окрім носія його системи можуть забезпечити цілевказання.
Понад 20% українців вважають, що Україну ніколи не будуть готові прийняти у НАТО, це на десять процентних пунктів більше, ніж у 2022 році. Як повідомляє "Європейська правда", такі результати опитування опублікувала компанія Gallu, передають Патріоти Ук...
Командування російської армії кидає в бої на Покровському напрямку піхотні підрозділи. Вони наразі здійснюють атаки без залучення бронетехніки завдяки активному застосуванню ЗСУ дронів.Про це повідомив військовослужбовець 68-ї окремої єгерської бригади...