"Керченський бумеранг": Польща закрила легендарному російському вітрильнику допуск у свої води

​Уряд Польщі не дав згоди на вхід у польські територіальні води російському барку “Сєдов” через те, що на борту були курсанти з анексованої Керчі. Є сподівання, що прикладу Естонії та Польщі наслідуватимуть й інші держави.

“Рішення прем’єра негативне. Ми вважаємо, що допуск парусника у територіальні води Польщі суперечив би політиці поваги до територіальної цілісності України та невизнання анексії Криму”, — цитують прес-секретаря МЗС Польщі Єву Сувару Патріоти України з посиланням на Польську агенцію друку.

Також у МЗС Польщі нагадали про вимогу до Росії звільнити захоплених у листопаді 2018 року українських моряків.

Раніше російське навчальне судно “Сєдов” не отримало дозвіл на вхід до територіальних вод Естонії через присутність на борту тих самих 70 курсантів Керченського морського технологічного університету.

Варто зазначити, що цей чотирищогловий барк є одним з найбільших в світі вітрильних навчальних судів.Побудований в Німеччині 1921 року під ім'ям «Magdalene Vinnen II». В 1945 році переданий СРСР в якості репарації і перейменований на честь прославленого російського полярного дослідника Георгія Яковича Сєдова.

Хіти тижня. Відпрацьовують прорив до Дніпра? Російські окупанти показали військову техніку на маневрах у Криму

субота, 28 березень 2020, 18:00

В анексованому Криму почалися нові масштабні маневри військами держави-агресора, зазначають Патріоти України. У РФ стверджують, що в навчанні задіяно понад 1,5 тисячі десантників, більше ніж 300 одиниць бойової техніки, а також 15 літаків Іл-76МД. . М...

Із датою визначилися: Росія повністю закриє кордон через коронавірус (документ)

субота, 28 березень 2020, 16:59

Буде закрита в тому числі і сухопутна ділянка російсько-білоруського кордону. Росія з ї години 30 березня повністю закриє кордон через пандемію коронавірусу. Згідно з постановою уряду РФ, буде закрито рух через автомобільні, залізничні, пішохідні, річк...