Керівник української розвідки дав прогноз, чи нападе Білорусь на Україну найближчим часом

Поки немає ознак того, що Білорусь готується до нападу на Україну. Якщо для українців буде реальною загроза наступу, розвідці про це буде відомо. Про це в інтерв'ю "РБК-Україна" сказав голова ГУР МО Кирило Буданов, передають Патріоти України.

"Це абсолютно планові заходи білоруської армії, які вони проводять. Ми знали про них за два з половиною місяці точно до того, як розпочалися перші дії. На цьому етапі загрози від білоруської армії для України не існує", - сказав Буданов.

Очільник ГУР МО також переконує, що в найближчій перспективі для України немає загрози з боку Білорусі. "В найближчій не буде. Щойно вона з'явиться, повірте, ми будемо майже тієї ж миті про це знати", - сказав Буданов.

Віддав життя за Україну: Льотчик Олександр Бринжала пішов у бій проти 12 ворожих винищувачів

субота, 20 серпень 2022, 8:56

2 березня 2022 року у боях за мирне небо над Києвом загинув льотчик-винищувач 1 класу 40-ї бригади тактичної авіації Військово-повітряних сил Олександр Бринжала. Разом із товаришем та побратимом Володимиром вони вдвох протистояли в повітрі дюжині росій...

Ранок починається з "бавовни": У Севастополі прогримів вибух у районі штабу Чорноморського флоту окупантів (відео)

субота, 20 серпень 2022, 8:53

20 серпня приблизно о 08:17 ранку в районі штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі у тимчасово окупованому росіянами Криму пролунав вибух. Місцеві пабліки в соцмережах та підконтрольні ворогу ЗМІ пишуть про "сильний хлопок" і викладають відео та фо...