Керівник української розвідки пояснив, чому "зернову угоду" у Стамбулі підписував "оленевод" Шойгу

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов розповів, що у Стамбулі російська делегація на чолі з міністром оборони РФ Сергієм Шойгу підписала з ООН не лише "зернову угоду", передають Патріоти України.

За даними української розвідки, Росія підписала з Організацією Об'єднаних Націй угоду щодо постачання мінеральних добрив та низку інших. Про це керівник української розвідки розповів в ефірі спільного телемарафону у п'ятницю, 22 липня.

"Кого Російська Федерація уповноважила на підписання такого договору, той і підписував. Мабуть, Шойгу має якусь зацікавленість у цій угоді. Я ж відповів вам прямо (про те, що Шойгу має встосунок до сільського господарства - ред.)", - сказав Буданов.

"Будуть в нас і сучасні танки стандартів НАТО, і бойові літаки": Резніков про допомогу від Заходу

вівторок, 6 грудень 2022, 14:40

Україна отримає танки та бойові літаки від західних партнерів. . Передача такої техніки українській армії справа не лише політичних переговорів, а технологічних та логістичних. І це важливо зрозуміти, заявив голова Міноборони Олексій Резніков в телема...

"Перервали допит": В ОРДО заявили про "прильоти" до будівель "суду та прокуратури" у центрі Донецька (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 13:29

Сьогодні один із снарядів потрапив до будівлі "прокуратури", де під час обстрілу нібито йшов допит. Про це пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України.