Керівники РФ можуть стати підозрюваними у справі МН17, - заступник глави МЗС України

Справа про збитий Boeing входить у позов України проти Росії у Міжнародному суді ООН.

Військово-політичне керівництво Росії може стати підозрюваним у судовій справі щодо Boeing 777 рейсу MH17, збитого над Донецьком у 2014 році. Про це в інтерв'ю розповів заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін. Дипломат зазначив, що в міжнародну слідчу групу входять слідчі та прокурори з Нідерландів, Малайзії, Австралії, Бельгії та України, повідомляють Патріоти України.

"Я не виключаю, що список підозрюваних буде розширено, і в нього увійдуть не тільки безпосередні виконавці цього злочину, але і ті, хто віддавав відповідні злочинні накази, аж до військово-політичного керівництва РФ", – сказав він.

Заступник міністра додав, що справа про збитий Boeing входить у позов України проти Росії у Міжнародному суді ООН. І вже цієї осені РФ подасть контрмеморандум. "Тобто процес триває, і це є досить яскравим свідченням незворотності покарання, справедливості за злочини терористичного характеру", – акцентував Єнін.

В АТЕШ розповіли, який батальйон РФ підірвав Каховську ГЕС - один з окупантів вже розмріявся про знищення інших дамб

вівторок, 6 червень 2023, 9:59

У партизанському русі "Атеш" назвали виконавців підриву Каховської ГЕС. За даними українських партизанів, теракт здійснили окупанти з 1 батальйон 205 мотострілецької бригади з міста Будьоннівськ Ставропольського краю, передають Патріоти України. Відпов...

Матиме великий вплив: Розвідка Британії назвала ключовий фактор у війні найближчим часом

вівторок, 6 червень 2023, 9:53

У розвідці Британії заявили про інтенсифікацію бойових дій на багатьох ділянках фронту, крім того, на перебіг війни впливатиме максимізація ворожнечі між групою ПВК "Вагнер" і Міноборони РФ. Про це йдеться у новому огляді Міноборони Британії, передають...