Керівники РФ можуть стати підозрюваними у справі МН17, - заступник глави МЗС України

Справа про збитий Boeing входить у позов України проти Росії у Міжнародному суді ООН.

Військово-політичне керівництво Росії може стати підозрюваним у судовій справі щодо Boeing 777 рейсу MH17, збитого над Донецьком у 2014 році. Про це в інтерв'ю розповів заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін. Дипломат зазначив, що в міжнародну слідчу групу входять слідчі та прокурори з Нідерландів, Малайзії, Австралії, Бельгії та України, повідомляють Патріоти України.

"Я не виключаю, що список підозрюваних буде розширено, і в нього увійдуть не тільки безпосередні виконавці цього злочину, але і ті, хто віддавав відповідні злочинні накази, аж до військово-політичного керівництва РФ", – сказав він.

Заступник міністра додав, що справа про збитий Boeing входить у позов України проти Росії у Міжнародному суді ООН. І вже цієї осені РФ подасть контрмеморандум. "Тобто процес триває, і це є досить яскравим свідченням незворотності покарання, справедливості за злочини терористичного характеру", – акцентував Єнін.

Польща дала Україні танки, БТРи, ППО, амуніцію та інше озброєння на 2 мільярди доларів, - Дуда

неділя, 22 травень 2022, 17:42

Президент Польщі Анджей Дуда під час виступу у Верховній Раді розповів, що його країна надала Україні озброєння на 2 мільярди доларів. Йдеться про танки, БТРи, ППО та військову амуніцію, передають Патріоти України. Зазначимо, що Польща допомагає Україн...

РФ точно влучила в річку на Дніпропетровщині і знищила рибу

неділя, 22 травень 2022, 17:30

Російські загарбники у неділю, 22 травня, вдарили ракетами по Дніпропетровській області, влучивши у річку. Атака відбулася о 16:16, передають Патріоти України. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Павло Резніченко...