
Мешканці Бєлгородської області країни-агресора Росії поскаржилися на військовослужбовців підрозділу "Ахмат". Вони звинуватили кадирівців у грабежі, а військову поліцію та місцеву владу — у бездіяльності. Про це бєлгородське видання "Пепел" повідомило в неділю, 19 квітня, передають Патріоти України.
За інформацією видання, кадирівці пограбували кілька будинків у населеному пункті Нова Таволжанка. Інцидент стався 9 квітня цього року.
Кілька автомобілів з бійцями "Ахмата" приїхали на вулицю Громадянську. Кадирівці зламали двері будинків і гаражів, після чого винесли звідти цінні речі. Мешканцям, які почали обурюватися, вони пригрозили зброєю. А чоловіка, який дістав телефон, щоб зняти те, що відбувається, на камеру, один із кадирівців ударив прикладом автомата.
Люди звернулися до поліції. На місце приїхала військова поліція, але їх "теж обматюкали". "Вони нічого не змогли зробити. Просто злякалися! <...> Зверталися до голови адміністрації — він тільки розводить руками. Місцеві канали мовчать. Як нам далі жити? Дрони, обстріли. Раніше були випадки крадіжок і мародерства, але не серед білого дня", — наводить видання слова місцевих жителів.
Вони розповіли, що селом нерідко ходять п’яними російські військовослужбовці з-поміж колишніх ув’язнених. Але набагато більше місцеві бояться "бородатих з автоматами".
Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...
Видання The Kyiv Independent написало, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп у приватній розмові порадив президенту Володимиру Зеленському діяти "сміливіше" проти Росії, передають Патріоти України. За даними видання, Україна вважає, що їй вдало...