Хай підтирається на радість усім: У Страсбурзі український нардеп подарував кремлівській пропагандистці Скабєєвій туалетний папір із пикою Путіна (відео)

Топ-пропагандистка "Россия-1" знов носилася в кулуарах штаб-квартири ПАРЄ, атакуючи знов у хамський спосіб представників України. Московські пропаг*ндони чомусь вважають себе неперевершеними у мистецтві тролінгу...

І тут раптом дуже захотілося до туалету. Ольга СкабєєваНардеп Олексій Гончаренко у Стразбурзі знов щепився з невтомною пропагандисткою. На цей раз одесит запасся пам'ятним сувеніром для російського "лайноящика", зазначають Патріоти України. Коли Ольга Скабєєва заступила йому дорогу, Гончаренко радо подарував пропагандистці з телеканалу "Россия-1" рулон туалетного паперу із зображенням Путіна.

Про такий подарунок Гончаренко написав у своєму Facebook. "Подарил товарищу ПОДполковнику Скабеевой туалетную бумагу с полковником Путиным. Уверен, что им всем она (папір.-ред.) понадобится, когда придет время сидеть в Гаагском трибунале", - написав пан Гончаренко.

Гончаренко до Страсбургу приїхав не з одним путінським рулоном. Так 22 січня він поділився українським сувеніром з відвідувачами клозету у Раді Європи (фото вгорі).

"В здании Совета Европы в Страсбурге — правильная туалетная бумага. Отсутствие российской делегации в ПАСЕ, компенсировано присутствием Владимира Путина", - підписав нардеп.

"Видео разговора с подполковником Геббельс ТБ - Скабеевой. Пообещал ей, что обязательно сфотографируюсь с Путиным, который будет сидеть в клетке в Гааге. Рано или поздно это случится. Это точно. Ну и не взяла у меня подарок Мне кажется этот рулон туалетной бумаги прекрасно смотрится вместе с микрофоном телеканала «россия», - підписав відео нардеп.

​Недоімперія набуває статус спонсора тероризму: Фігуранти справи MH17 у день знищення малайзійського Boeing спілкувалися з керівництвом Росії – голландські ЗМІ

неділя, 9 травень 2021, 7:04

Фігуранти справи про збитий над Донбасом літак MH17 в день вчинення теракту спілкувалися з високопосадовцями Російської Федерації. При цьому вони протягом декількох годин не знали, що збитий літак є пасажирським лайнером. Про це йдеться у програмі Nieu...

З архіву ПУ. Не сподобався Жукову: Чому українця Береста не нагородили за встановлення прапора над Рейхстагом

неділя, 9 травень 2021, 3:00

Ветеран Другої світової війни українець із Сумщини лейтенант запасу Олексій Берест в 1960-і роки добивався, щоб радянська держава визнало: він разом з солдатами Єгоровим і Кантарія встановив над Рейхстагом прапор перемоги. Однак добитися правди так і н...