"Хай вони вдавляться вонючими трусами": "Радикал" Ляшко оголився у ефірі телебачення (відео)

Екс-нардеп, лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко під час теле-ефіру заявив, що "представники влади ніяк не можуть наїстися податками" і запропонував українцям "скинутися їм одягом, щоб ті подавилися смердючими шкарпетками і трусами". Про це Ляшко заявив ефірі шоу колишнього генпрокурора України Юрія Луценка на "5 каналі", передають Патріоти України.

Політик приніс в студію пакет, з якого почав витягати спідню білизну, футболки та інший одяг. "Їм мало, вони не можуть ніяк наїсться нашими податками. Вони хочуть піднімати податки. Давайте кожен, хто нас дивиться, зніме з себе по сорочці, по футболці, по трусах, по шкарпетках, відправте їм, нехай вони подавляться", – заявив Ляшко.

Екс-нардеп, обговорюючи підвищення податків в Україні, вирішив віддати і свою "останню сорочку" та оголив торс. "У мене не остання сорочка, але я готовий. Я зніму і віддам. Але якщо починаємо з мене, то і ви повинні знімати", – зазначив Ляшко посміхаючись і запропонував іншим присутнім в студії наслідувати його приклад. Після цього ведучий запропонував закінчити "це шоу".

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.

"Никакой Крымский мост не может изменить реальную географию и историю": Портников прокоментував поразку Путіна із позовом в ЄСПЛ

неділя, 25 липень 2021, 12:46

РФ, подавши перший в своїй історії міждержавний позов проти України в ЄСПЛ, розписалася у власній невдачі з Кримом. Про це повідомив відомий український журналіст і телеведучий Віталій Портников у YouTube-блозі, передають Патріоти України. Портников за...