Хакери атакували "Роскосмос" після публікації даних про центри ухвалення рішень Заходу

Вебресурс держкорпорації "Роскосмос" був атакований хактивістами після того, як на ньому з'явилися супутникові знімки та географічні координати "центрів ухвалення рішень" (ЦУР) країн, що входять до складу НАТО. Про це повідомляє видання "Известия" з посиланням на керівника пресслужби корпорації Дмитра Струговця, передають Патріоти України.

Струговець написав у своєму Telegram-каналі, що сайт держкорпорації зазнав DDoS-атаки після публікації "Роскосмосом" космічних знімків "центрів ухвалення рішень". Також чиновник додав, що атакували ресурс не з-за кордону, а з російського міста Єкатеринбург.

Нагадаємо, що вчора в офіційному паблік "Роскосмосу" в Telegram було розміщено супутникові знімки із зазначенням тих локацій, де планується провести зустрічі політиків і військових у межах саміту НАТО в Мадриді. Також було зазначено точні координати "центрів ухвалення рішень" деяких західних країн — Франції, Німеччини, Великобританії, США, Бельгії. Фокус переопублікував цей пост в Telegram-каналі "Швидкий Фокус".

Підпис під зображеннями говорив: "Поки представники 30 країн альянсу, а також партнери та кандидати розбиратимуться зі стратегічною концепцією до 2030 року, "Роскосмос" публікує супутникові фото місця проведення саміту і тих "центрів ухвалення рішень", що підтримують українських націоналістів".

Раніше хакери вже атакували дочірні підприємства "Роскосмосу". Особливо сильні DDoS-атаки були зафіксовані на початку березня 2022 року як реакція на військову агресію Росії проти України. Тоді корпорація повідомила, що атаки ведуться з території нашої країни.

Премії, відпустки та зарплати: Журналісти зʼясували, як Росія вербує кубинців на війну проти України

понеділок, 2 жовтень 2023, 4:15

Росія займалась вербуванням кубинців, заманюючи їх зарплатою та іншим привілеями на війну проти України. Про це інформує Reuters, передають Патріоти України. За даними видання кубинцям обіцяли заробітну плату приблизно 200 000 рублів, що дорівнює прибл...

Дехто тепер вимагає його відставки: Конгресмен США ввімкнув пожежну сигналізацію під час голосування за тимчасовий бюджет

неділя, 1 жовтень 2023, 23:43

Представник Демократичної партії США Джамал Боумен ввімкнув пожежну сигналізацію в Капітолії, коли парламентарі намагалася затримати голосування за тимчасовий бюджет США. Це призвело до евакуації, після чого поліція розпочала розслідування. Про це пові...