Народна депутатка від Європейської солідарності Ірина Геращенко звинувачує голову Верховної Ради Руслана Стефанчука в сексизмі. Той нібито назвав її «дівчинкою» під час засідання парламенту. Про це вона повідомила у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.
За її словами, за такий вислів «у будь-якому європейському парламенті спікер би позбувся посади й кар'єри». «Я народна депутатка. Співголова фракції Європейська солідарність. Перша жінка на посаді першого віце-спікера. Мені 53 роки, і всю свою політичну кар'єру я відстоювала права українок. І я нікому не дозволю знецінювати жінок у політиці», — заявила вона.
Геращенко також пообіцяла надіслати листа президенту Європарламенту Роберте Мецолі та іншим колегам, «оскільки такі речі не повинні залишатися безкарними». «Я зроблю все, щоб сексист і хамло Стефанчук поніс відповідальність за все зло, яке він чинить, за знецінення парламенту і лідерства українських жінок, спробу зруйнувати й нівелювати все, що так важко створювалося», — заявила Геращенко. Стефанчук поки не коментував звинувачення з боку Геращенко.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...