"Харашо та как!": Путін здивований "результатами референдумів", котрі намалювали його ставленики на окупованих теренах України

Сьогодні вранці Кремль повідомив, що Путін підписав "документи" про анексію окупованих українських територій. Тепер у РФ вважають, що війна йде нібито на їх територію.

Президент Росії Володимир Путін заявив у середу, 5 жовтня, що був здивований "результатами референдумів", нібито проведеними окупантами на захоплених територіях України. Про "успіхи" окупантів він розповів на зустрічі з лауреатами та фіналістами конкурсу "Учитель року".

Нагадаємо, російські окупанти намалювали підсумки "референдумів" від 87% до 99% за "приєднання" до РФ.
"Мене результати "референдумів", відверто кажучи, самого дещо навіть не тільки порадували, а й здивували - все ж у таких складних умовах люди жили, та й продовжують ще жити... результат, звичайно, більш ніж переконливий, і він абсолютно прозорий, цей результат, який не підлягає жодному сумніву", - сказав президент країни-окупанта.
Путін також заявив, що Росія з повагою ставиться до української культури.
"Ми з повагою ставимося до української культури, української мови. У нас три мільйони громадян РФ українського походження. І ми не робимо і не робитимемо жодної різниці між росіянами та українцями", - сказав він.
При цьому Путін заявив про важливість передати дітям на захоплених територіях "моральний культурний код російського народу, виключити спроби нав'язати чужі та збочені тлумачення історії".
Глава Кремля вважає, що ситуацію на окупованих територіях України буде стабілізовано, і окупанти зможуть спокійно розвивати їх.
Крім того, він вкотре заявив, що РФ могла б і не напасти на Україну, "якби там не намагалися розірвати історію на частини".

"Все може скластися": РФ може використати ракетну атаку для наступальної операції, - військовий експерт

понеділок, 5 грудень 2022, 19:56

Масований ракетний обстріл інфраструктури України у майбутньому може мати військове значення, коли співпаде ракетний обстріл і потенційний блекаут з початком якоїсь наступальної операції на новому напрямку. Про це в ефірі "1+1" в рамках національного ...

"Ракети добра": У РФ заявили, що завдають масованого удару по Україні з "гуманітарними цілями"

понеділок, 5 грудень 2022, 19:28

У країні-агресорі РФ видали чергову цинічну заяву про ракетні удари по об'єктах інфраструктури України. Зокрема, ексчлен Держдуми Сергій Марков заявив, що окупанти завдають масованого удару по Україні з "гуманітарними цілями", передають Патріоти Україн...