
Українські воїни взяли в полон двох росіян на Покровському напрямку. Обидва окупанти жителі Томської області, передають Патріоти України х посиланням на Національну гвардію України.
Воїни бригади "Спартан" взяли в полон двох російських окупантів на Покровському напрямку.
Обидва полонені - жителі Томської області, які вже півроку перебувають у складі 15-ї інтернаціональної бригади, відомої з 2014 року під назвою "П’ятнашка".
Один із полонених, за словами військових, був ув’язнений п’ять разів. Інший зізнається, що підписав контракт на службу, аби уникнути кримінального покарання.
Військові розповіли, що під час виходу на завдання обидва отримали поранення і були змушені переховуватися у лісосмугах та населених пунктах, адже їм погрожували "обнуленням" за повернення назад. В умовах нестачі їжі вони вимушені були харчуватися комбікормом або їжею, яку знаходили після українських військових.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...