Харчувалися комбікормом: ЗСУ взяли в полон двох російських окупантів на Покровському напрямку

Українські воїни взяли в полон двох росіян на Покровському напрямку. Обидва окупанти жителі Томської області, передають Патріоти України х посиланням на Національну гвардію України.

Воїни бригади "Спартан" взяли в полон двох російських окупантів на Покровському напрямку.

Обидва полонені - жителі Томської області, які вже півроку перебувають у складі 15-ї інтернаціональної бригади, відомої з 2014 року під назвою "П’ятнашка".

Один із полонених, за словами військових, був ув’язнений п’ять разів. Інший зізнається, що підписав контракт на службу, аби уникнути кримінального покарання.

Військові розповіли, що під час виходу на завдання обидва отримали поранення і були змушені переховуватися у лісосмугах та населених пунктах, адже їм погрожували "обнуленням" за повернення назад. В умовах нестачі їжі вони вимушені були харчуватися комбікормом або їжею, яку знаходили після українських військових.

Протиправна ставка на корупційну "конячку" Орбана підвела: Генпрокурора Угорщини відправляють у відставку через скандальні дії у справі з Ощадбанком - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 14:32

Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...

Зеленський визначився, хто поїде головою делегації на конференцію до Гданська

вівторок, 23 червень 2026, 14:18

260620. Президент Володимир Зеленський не поїде до польського Гданська на конференцію з відновлення України, українську делегацію очолюватиме прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України з посиланням на заяву Свириденко у її соцмережа...