Херсонська міськрада звернулася до Зеленського через можливу подачу дніпровської води до анексованого Криму

На засідання прийшли активісти з плакатами "Не можна поїти окупантів".

В четвер, 9 липня, депутати Херсонської міськради проголосували за звернення до президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради і прем'єр-міністра Дениса Шмигаля про неприпустимість подачі води в анексований Росією Крим. "За" проголосували 32 депутати, не голосували за це звернення – 10 депутатів, передають Патріоти України.

На засідання прийшли активісти з плакатами "Не можна поїти окупантів". "Потрібно припинити будь-які інсинуації з приводу подачі води в окупований Крим. Поїти окупантів, надавати воду для підприємств і військових баз – неприпустимо", – заявив перед голосуванням депутат Сергій Волошинов.

Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко уточнив, що в тексті звернення прибрали спірні моменти, і депутати проголосували за документ у новій редакції.

Джерело: Крим.Реалії

Хіти тижня. Бомбити той Вороніж: Як виглядає табір російських військ поблизу українського кордону показали із супутника

четвер, 15 квітень 2021, 4:00

У мережі з'явилися супутникові знімки й інші численні фотодокази, які підтверджують, що неподалік кордону України дійсно з'явився великий польовий табір російських військових. Він розташований на південь від Воронежа (РФ). Фото із супутника опублікував...

Хіти тижня. ​На Росії готуються до великих втрат: У Вологодській області терміново виділити багатогектарну ділянку для захоронення "військових трупів"

четвер, 15 квітень 2021, 3:00

Місцева мерія російського міста Череповець прийняла постанову «Про організацію термінового захоронення трупів у воєнний час». Документ опублікований на офіційному сайті мерії Череповця, зазначають Патріоти України. Для загиблих під час війни виділено в...