Х*йло під тиском рідних скреп: Схиігумен РПЦ Сергій висунув Путіну ультиматум

Відмовитися від посади президента Росії і передати йому всі повноваження глави держави зажадав від президента РФ опальний російський клірик схиігумен Сергій (Микола Романов).

Схиігумен Сергій пообіцяв "в три дні навести порядок в Росії", а в разі відмови має намір оголосити Кремлю "духовну війну", повідомляють Патріоти України.

"Маю владу і сили заявити вам, пане президенте Росії Володимире Володимировичу Путін: складіть свої повноваження. В іншому випадку ти зважений і знайдений легким і дні твої полічені. Чекаю вашого покаяння з патріархом Кирилом Гундяєвим", - заявив позбавлений сану схиігумен, якого цитують РосЗМІ. Колишній священнослужитель закликає Путіна в триденний термін розлучитися з владою так само легко, як він її отримав. І стверджує, що "ні крові, ні майданів, ні революцій не буде".

Хіти тижня. Андрія Другого чекає доля Андрія Першого: Береза повідомив сенсаційні плітки з Банкової

п’ятниця, 5 березень 2021, 4:00

Незабаром в Офісі президента України можна очікувати великі кадрові перестановки. "Тут злые языки из Офиса президента принесли хорошую информацию о том, что готовится замена и Главой вместо Ермака будет Валерий Кондратюк. И вот это очень хорошая новост...

Хіти тижня. "Може, це Божа кара?": Секретар РНБО прокоментував швидке блокування нового телеканалу Медведчука

п’ятниця, 5 березень 2021, 1:00

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов допустив, що припинення мовлення нового телеканалу "Перший незалежний", пов'язаного з главою політради ОПЗЖ Віктором Медведчуком, може бути "Божою карою". Про це він заявив в ефірі програми "...