Х*йло та недоімперія Зла назавжди: У Росії набула чинності оновлена Конституція

Конституція дозволяє Путіну балотуватися на виборах 2024 року і залишатися при владі до 2036 року

У Росії набула чинності оновлена Конституція з поправками, схваленими на на загальноросійському голосуванні. Відповідний указ напередодні підписав президент Росії Володимир Путін, зазначають Патріоти України.

Оновлений текст Конституції Росії опубліковано на фіциальной порталі правової інформації.

Всього в Конституцію РФ внесено 206 поправок.

Одним з пунктів змін стала поправка щодо президентських термінів. Тепер не враховується кількість строків, протягом яких президент займав посаду на момент вступу в силу поправки. Ця норма дозволить Володимиру Путіну балотуватися на виборах 2024 року і залишатися при владі до 2036 року.

Також Конституція РФ тепер має пріоритет над міжнародним правом. Конституційний суд може не виконувати рішення міжнародних органів, "якщо вони суперечать основному закону".

Відзначимо, Державна дума 10 березня підтримала поправку про зняття обмеження на число президентських термінів в Російській Федерації.

Поправку внесла депутат від "Єдиної Росії" Валентина Терешкова, перша в світі жінка-космонавт, що отримала за це нагороду ще з рук генсека КПРС Микити Хрущова.

Путін допустив цей варіант, якщо Конституційний суд не визнає його таким, що суперечить положенням основного закону. Після прийняття в березні відповідного законопроекту обома палатами парламенту документ був направлений до Конституційного суду, який виніс висновок про відповідність пропонованих поправок.

Голосування по поправках до Конституції РФ продолжлаось з 25 червня до вечора 1 липня.

Як заявили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, жителів окупованого Донбасу з російськими паспортами возили в РФ для участі в цьому референдумі.

Хіти тижня. Андрія Другого чекає доля Андрія Першого: Береза повідомив сенсаційні плітки з Банкової

п’ятниця, 5 березень 2021, 4:00

Незабаром в Офісі президента України можна очікувати великі кадрові перестановки. "Тут злые языки из Офиса президента принесли хорошую информацию о том, что готовится замена и Главой вместо Ермака будет Валерий Кондратюк. И вот это очень хорошая новост...

Хіти тижня. "Може, це Божа кара?": Секретар РНБО прокоментував швидке блокування нового телеканалу Медведчука

п’ятниця, 5 березень 2021, 1:00

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов допустив, що припинення мовлення нового телеканалу "Перший незалежний", пов'язаного з главою політради ОПЗЖ Віктором Медведчуком, може бути "Божою карою". Про це він заявив в ефірі програми "...