Х*йло тримається за рейтинг: Путін заявив, що в новій хвилі мобілізації "нет смысла", а також розповів, скільки чмобіків вже доправили в Україну

Громадяни рф вкрай в більшості негативно ставиться до додаткової мобілізації. І не тому що не поділяє імперських амбіцій Кремля, а тому, що не хоче в "українську м'ясорубку"

Президент Росії Володимир Путін заявив, що в проведенні додаткової мобілізації в РФ немає сенсу, а в Україні начебто перебуває уже 150 тисяч мобілізованих росіян.

Пряма мова Путіна: "Щодо можливої мобілізації, чуток про це. Дивіться, у нас з 300 тисяч мобілізованих 150 тисяч перебувають в зоні проведення операції (так Росія називає війну проти України – ред.). Тобто половина у військах. З цих 150 тисяч половина – 75 тисяч – перебувають безпосередньо в бойових підрозділах. Інші перебувають на других-третіх рубіжах, виконуючи функції військ тероборони, або проходять додаткову підготовку".

За словами Путіна, решта 150 тисяч мобілізованих досі перебувають на полігонах і в навчальних центрах оборони, де "проходять додаткову підготовку".

Пряма мова Путіна: "В цих умовах розмови про якісь додаткові мобілізаційні заходи не мають смислу і необхідності для держави і міноборони на цей час немає ніякої".

4 листопада Путін заявив, що кількість мобілізованих у РФ сягнула 318 тисяч людей, незважаючи на раніше оголошене обмеження в 300 тисяч.

"Перед нами "музиканти" стоять, там взагалі "м’ясо": Окупант відверто розповів про втрати (аудіо)

понеділок, 30 січень 2023, 23:00

Армія країни-агресора РФ щодня зазнає втрат на війні в Україні. Бійці Збройних Сил нашої держави активно знищують окупантів. Про це вкотре стало відомо із перехопленої розмови військового злочинця РФ із родичем. Запис опублікувало Головне управління ро...

Тероризувала увесь регіон: В Одесі СБУ затримала банду чеченського авторитета (фото)

понеділок, 30 січень 2023, 22:43

В Одесі представники Служби безпеки України затримали банду чеченського авторитету Омара Бекаєва на прізвисько "Омар Уфімський". Зловмисники неодноразово тероризували мешканців усього регіону, зазначають Патріоти України. Як повідомляє пресслужба відом...